Hemen Ara

Bize Ulaşın
0 [530] 051 73 81

Yangın Hidroforları

Yangın Hidroforları evimizde veya iş yerimizde oluşabilecek yangın risklerine karşı alınabilecek önlemlerin başında gelir. Söndürme sistemlerinde oluşabilecek olumsuz etkilerden bağımsız olarak acil durumlarda bağımsız ve tam performanslı olarak çalışması gerekir.

Yangın Hidroforu, su basıncının minimum seviyeye ulaştığında otomatik olarak başlayan pompalardır. Kullanım prensibi, su ve havayı su tankına itip şişirmektir. Yangın Hidroforu seçimi tamamen bulunan ortamda ki ihtiyaç ve durumuna bağlı olarak konumlandırılır. Yardımcı pompa yelpazesi tamamen optimize edilmelidir. Cihaz sadece su deposu ve pompadan oluşan bir sistem değil, aynı zamanda depolu bir yardımcı cihazdır. Yangın Hidroforun birçok faktörü vardır, bazı faktörler şu şekilde isimlendirilir: basınç göstergeleri, kapatma valfları, siber valflar, basınç cihazları, güvenlik anahtarları, solenoid valflar, elektrot seviyeleri.

Yangın hidroforları içerisinde basınç ve elektrik akımı çok yüksek bulunmaktadır. Her hidroforların kendine ait bir basınç değeri vardır. Yangın Hidroforunun kurulan ortama göre basınç değeri ayarlanır. Yangın Hidrofor bakımlarını mutlaka 6 ayda bir yapılması önerilir. Bakımsız bırakılan hidroforlar üzücü kazalara sebebiyet verebilir.  Hidrofor bakımlarını yapacak kişi, kurum ve elemanın işinin ehli olması olası kazaların önüne geçmektedir. Böylesi bir hayati öneme sahip yangın hidrofor sistemlerinin işini ehli uzmanlarca yapılması ve konumlandırılması gerekir. Doğru yapılmaması durumunda insani ve materyallerden kaynaklanan sorunlar sebebi ile yangın çıkabilir. Tüm bu olumsuz durumlara karşı firmamız tüm hassasiyetini kullanarak bunların oluşmasını engellemekte ve yangına sebebiyet verecek her duruma karşı önlem almaktadır.

Firmamız İstanbul ‘un güvenilir yangın hidrofor servis elemanı olarak konusunda uzman ve eğitimli ekibi ile profesyonel hizmet vermeye uzun yıllardır devam etmektedir. Firmamız 2010 yılı itibari ile binlerce yangın hidrofor sistemleri kurmuş, sorunsuz şekilde teslim etmiştir. Acil durumlarda sorunsuz ve tam performanslı işlemesini sağlamaktadır.

Profesyonel ekip ve hizmet anlayışımız ile İstanbul Anadolu Yakası, Zincirlikuyu, Bostancı, Suadiye, Kadıköy, Maltepe, Uzunçayır, Süreyya paşa, İçere köy, Göztepe, Kozyatağı, Esat paşa, Ataşehir, Acıbadem, Koşuyolu, Üsküdar, Beyoğlu, Ümraniye, Çekmeköy, Yenisahra, Fikirtepe, Küçükyalı, Kartal, Pendik, Kaynarca, Kurtköy, Dumankaya, Sultanbeyli ilçelerinde siz değerli müşterilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz.

Yangın Hidroforları


Bize Ulaşın
0 [530] 051 73 81

Bu sitedeki Ateş Tesisat ait hiç bir görsel her ne sebeple olursa olsun, kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılı yada internet ortamında yayınlanamaz. Sitedeki ürünler ve görseller Ateş Tesisat ticari malıdır hiç bir amaçla bu görseller Ateş Tesisat izni olmaksızın kullanılamaz. , , , , , , , . Ateş Tesisat haber vermeksizin sitede sunduğu ürün ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ateş Tesisat tarafından yazılı olarak teyit edilmeyen kampanya, tasarım, hizmet, ürün ve fiyatlar geçerli değildir.

Copyright © 2017 Ateş Tesisat | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım