Hemen Ara

Bize Ulaşın
0 [530] 051 73 81

Su Tesisatı

Hiç şüphesiz ev, iş yeri, ofis, mağaza gibi yaşam alanların en önemli bölümleri tesisat alanlarıdır.

Her ne kadar duvarlar arasında görünmüyor olsa da, her ne kadar ekstra uygulamalar ile göz önünde bulundurulmasa da aslında yapıların ileriye yönelik dikkat edilmesi gereken en önemli bölümlerindendir. Döşenecek olan su tesisatı, kalorifer tesisatı ve yangın hidroforları için kaliteli malzeme ve alanında uzman usta işçiliği olması önemlidir. Çünkü bu tesisatların neden olacağı sorunlar yapının tamamen yıkılmasına kadar büyük problemler oluşturmaktadır.

Ekonomik Su Tesisatçısı

Tesisat noktasında hem kaliteli malzeme hem de usta işçiliği önemlidir. Bunların yanı sıra bu kadar önemli bir hizmetin ekonomik boyutu da göz ardı edilmemelidir.

Sultanbeyli Su Tesisatçısı olan Ateş Tesisat hem kullandığı kaliteli malzemeler hem de yılların tecrübeli alanında uzman ustaları ile sizlere ekonomik su tesisatı hizmeti vermektedir. Kullanılan malzemenin cinsine göre 2-3 yıl gibi garanti verilirken işçilikte de 1 yıl garanti verilmektedir.

Müşteri memnuniyetinin her zaman ilk sırada olduğu Ateş Tesisatta suyun doğadan hanenize kadar gelmesi ve yine atık suyun hanenizden doğaya bırakılmasına kadar ki süreçte en uygun ve güvenilir boru tesisatı ile de hem doğaya hem de insanlara saygı duyarak hizmet vermektedir.

Yılların Tecrübesi Su Tesisatçısı

Hizmet verdiğiniz sektör ne olursa olsun tecrübe her zaman önemini bütün alanların önünde tutmuştur. En kaliteli malzemeyi kullanan bir firma dahi olsanız yılların tecrübesi ve alanında uzman ustalarınız olmadıktan sonra malzemelerinde pek bir önemi kalmayacaktır.

Kurtköy Su Tesisatçısı olan Ateş Tesisat hem en kaliteli malzemeleri kullanırken hem de yılların tecrübesi ile sizlere hizmet vermektedir. Profesyonel iş anlayışı ile çalışan su tesisatçı ustaları ile istenilen her türlü tesisat işleri kolaylıkla yapılmaktadır.

İster ev ister işyeri isterseniz her hangi bir devlet kurumu olsun kısacası suyun kullanıldığı bütün yaşam alanlarında tesisat işine ihtiyaç duyulmaktadır. Tesisat işlerinin önemli olmasındaki en önemli sebeplerin başında işin zorluk seviyesi gelmektedir. Çünkü tesisatta olası bir sorunda sorunun kaynağı duvar içerisinde ya da kapalı alanda olacağı için problemin bulunması da çözülmesi de aynı zorlukta olmaktadır. Örneğin herhangi bir su borusunda yaşanacak bir çatlak ya da su kaçağı sorununda o bölümdeki döşemelerin hatta duvarın yıkılmasına kadar gitmektedir. Buda işin ne kadar zor ve bir o kadar da önemli olduğunun ispatıdır.

Yaşadığınız şehir İstanbul gibi metropol bir şehir olunca yaşam alanlarının sıklığını göz önünde bulundurmak gerekir. Haliyle böyle bir birine çok yakın hatta dip dibe ola evlerin, iş yerlerinin içinde yaşayanlar için tesisat problemleri ciddi sorun teşkil etmektedir.

Kurtköy Su Tesisatçısı size İstanbul içinde hem kaliteli malzeme kullanımı hem de garantili işçiliği ile sizi bu dertlerden kurtarmaktadır.

Garantili Su Tesisatçısı

Hiç şüphe yok ki en çok mustarip olunan konuların başında yapılan işlerin sonunda işin yapıldığı gibi kalmasıdır. Yaşanabilecek her hangi bir sorun karşısında iş ile ilgili garantilerin verilememesidir. Bu tip sorunlar genellikle ucuz işlerin sonunda yaşanmaktadır. İnsanlar daha ucuza mâl etmek isterken farkında olmadan aslında işi daha pahalıya mâl etmektedirler.

Halk arasında merdiven altı diye tabir edilen kişiler tarafından yapılan bu tip işler vatandaşı kısa süreli zamanlarda kurtarsa da ilerleyen zamanlarda daha büyük problemlerle karşı karşıya kalmalarına neden olmaktadır.

Pendik Su Tesisatçısı olan Ateş Tesisat hem profesyonel iş anlayışı hem de alanında uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerine hem uygun fiyat garantisi sunarken aynı zaman da kaliteli, güvenilir ve garantili iş hizmeti sunmaktadır.

Ateş Tesisat Su Tesisat hizmetinin yanı sıra siz müşterilerine Kalorifer Tesisatı, Kombi Montajı ve Yangın Hidrofor Hizmeti sunmaktadır. Ayrıca şantiyelere özel teklif ve fiyatları ile de siz değerli müşterilerini memnun etmek için İstanbul’da hizmet vermektedir.

Musluk Montajı

Günümüzde evlerde en çok karşılaşılan sorunlardan biriside musluklardır. Özellikle en çok kullanılan alanlardan olan musluklarda zamanla aşınmalar ve sızdırmalar meydana gelmektedir. Bu sorunun karşısında kişilerde ilk akla gelen muslukların değişimi gelmektedir. Pendik Su Tesisatçısı Ateş Tesisat uzman kadrosu ile kaliteli ve garantili iş teminatı sunmaktadır.

Gelişen teknoloji ile birlikte sürekli olarak yeni model ve yep yeni özelliklere sahip musluklar üretilmektedir. Bu durumun farkında olan Ateş Tesisat’ın uzman kadrosu sürekli yeni teknolojiyi takip ederek her türlü üretilen modele adapte olabilmekte ve her türlü musluk montajını da çok rahatlıkla yapabilmektedir.

Kalorifer Tesisatı

Geçmişten günümüze insanların en önemli ihtiyaçlarının başında barınma gelmektedir. Bu barınma ihtiyacına soğuk geçen günlerde bir de ısınma ihtiyacı doğmaktadır. Günümüzde halen soba ve benzeri araçlarla ısınma ihtiyacı giderilse de büyük çoğunlukta artık kalorifer sistemleri kullanılmaktadır.

Kalorifer sistemlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli noktaların başında kullanılan malzeme gelmektedir. Malzeme kadar önemli olan bir diğer hususta o malzemelerin usta ellerinden geçerek döşenmesidir.

Evinizin yapısından tutunda kullandığınız kombiye ve peteklerin ölçülerine varana kadar her nokta en ince ayrıntısına kadar hesaplanmalıdır.

Kurtköy Kalorifer Tesisatçısı olan Ateş Tesisat’ın uzman kadrosu işini en ince ayrıntısına kadar hesaplamaları yapıp sizler için en uygun malzemeleri belirler. Belirlenen Malzemeler ve çizilen plan doğrultusunda kaliteli ve garantili iş hizmeti ile yuvanıza Kalorifer Tesisatı kurulumunu sağlarlar. Sadece malzeme garantisi değil, siz değerli müşterilerine ustalık işi garantisi de vermektedir.

Banyo Lavabo Tesisatı

Yaşam alanlarında en çok kullanılan bölümlerin başında banyolar ve lavabolar yer almaktadır. Son zamanlarda yaşananları düşündüğümüz zaman insanların kişisel bakımlarına daha fazla özen göstermektedir. Bu da haliyle insanları banyo ve lavabolarda daha fazla zaman geçirilmeye başlatmıştır. Daha çok kullanılan alanların aşına ve yıpranma süresini daha da hızlanmaktadır.

Özellikle ev hanımlarının titizlikle üzerinde durduğu ve temizliğine ekstra dikkat ettikleri lavabolar için görünümde önemlidir. Gelişen teknoloji ile birlikte bir birinden farklı yüzlerce modellere sahip lavabolar ve banyoların montajlanması da aynı hızla değişmektedir. Ateş Tesisatın alanında uzman ekibi ve ustaları Şık ve eşsiz tasarıma sahip lavabo ve banyoların montajlanması noktasında sizlerin isteklerini bir bir yerine getirmektedirler.

Pis Su Tesisatı

Her ne kadar ön planda olan alanların montajlanması ve tesisatı önemli olsa da duvarlar arasında olan gider alanlarının tesisatı da önemlidir. Kullanılmış atık suların (Pis Su) kanalizasyon ve benzeri gider alanlarına taşınması pis su tesisatı ile sağlanmaktadır.

Sultanbeyli Su Tesisatçısı olan Ateş Tesisat siz değerli müşteri için kullanacağı en kaliteli malzemelerin yanı sıra garantili iş teminatı ile de bu alanda zirvede olduğunu referansları ile göstermektedir.

Yılların tecrübesi ve yüzlerce firma referansına sahip Ateş Tesisat her türlü su tesisatı, banyo, lavabo, musluk ve kalorifer montajı gibi daha bir çok alanda siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Bütün bu sorunlar karşısında yapmanız gereken tek şey 0 530 051 73 81 nolu telefon numarasından tarafımıza ulaşmak olacaktır. Geriye sadece işi, uzman ekibimize bırakmak ve işinizin güvenle yapılışı seyretmek olacaktır.

 

Su ve Kalorifer Tesisatı
Su ve Kalorifer Tesisatı
Su ve Kalorifer Tesisatı
Su ve Kalorifer Tesisatı
Su ve Kalorifer Tesisatı
Su ve Kalorifer Tesisatı
Su ve Kalorifer Tesisatı
Su ve Kalorifer Tesisatı
Su ve Kalorifer Tesisatı
Su ve Kalorifer Tesisatı
Su ve Kalorifer Tesisatı
Su ve Kalorifer Tesisatı
Yapılan İşlerYıl
Yvesrochers mağaza ,yangın tesisatı Ve ısıtma soğutma tesisatı işleri teslim edildi.2020
1 . Kurtköy Viaport Avm Şubesi
2 . Sarıgazı Çampark Avm Şubesi
Eroğlu,Skyland ofis katları yangın tesisatı ısıtma ve soğutma tesisatı fancoil montaj ve sıhhı tesisat işleri teslim edildi.2020
1 . Şişli ,Tekstar Ofis Katı
2 . Şişli , Images Ofis Katı
2 . Şişli , Images Ofis Katı
Asfat a.ş ofis katı ,ar-ge teknopark Yangın tesisatı ve fancoil montajı ve dranş tesisatı ve vitrifiye montajı2019
Sıhhi tesisat tadilat işleri teslim edildi.
1. Pendik Ofis Şubesi
Sabiha gökçen havalimanı Setur servis a.ş mutfak pis su tesisatı ve Sıhhı tesisat işleri teslim edildi.2019
1. kurtköy mutfak tezgahı
Özel anadolu yakası diş kliniği, yangın tesisatı ve sıhhi tesisat Vitrifiye montaj işleri teslim edildi.2018
1. Sultanbeyli Şubesi
Beta ayakkabı a.ş mağaza Yangın tesisatı,ısıtma soğutma Dranş tesisat işleri teslim edildi.2017
1. Maltepe Ikea Avm Şubesi
Tersane,yük gemi sömersat majura Uluslararası taşımacılık sıhhi tesisat tadilat ve tamirat işleri teslim edildi.2017
1. Tuzla Tersane Tesisatı
+700 bireysel müşteri
İstanbul/Kurtköy Güneş Reklam Fabrika. Yangın dolap tesisatı,montajı ve sıhhı tesisat işleri teslim edildi.2021
İstanbul/Kurtköy Atatürk Sanayi Fabrika. Sıhhı tesisat işleri,hava tesisatı ve vitrifiye, gömme rezarvuar montaj işleri teslim edildi.2021

Bize Ulaşın
0 [530] 051 73 81

Bu sitedeki Ateş Tesisat ait hiç bir görsel her ne sebeple olursa olsun, kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılı yada internet ortamında yayınlanamaz. Sitedeki ürünler ve görseller Ateş Tesisat ticari malıdır hiç bir amaçla bu görseller Ateş Tesisat izni olmaksızın kullanılamaz. , , , , , , , . Ateş Tesisat haber vermeksizin sitede sunduğu ürün ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ateş Tesisat tarafından yazılı olarak teyit edilmeyen kampanya, tasarım, hizmet, ürün ve fiyatlar geçerli değildir.

Copyright © 2017 Ateş Tesisat | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım