Hemen Ara

Bize Ulaşın
0 [530] 051 73 81

Su Tesisatı işleri

Su tesisat işleri konusunda arayış içerisinde iseniz hoş geldiniz. Hayatımızın vazgeçilmez tüketim maddesi olan suyu sorunsuz ve sağlıklı bir biçimde hayatımızdaki yerini konumlandırmak için iyi bir su Tesisatı büyük önem arz etmektedir. Su Tesisatı suyun kaynağından son tüketiciye ulaşma yolculuğunda yapılan tüm süreçleri kapsar. İlk olarak projelendirilen her su tesisatı, projeye uygun malzeme ve ekipmanlarını kullanarak işinin ehli ekip arkadaşlarımızı ustalığı ile buluşarak sorunsuz bir şekilde teslim edilir. Su tesisatı kapsamında çok çeşitli sistemler uygulanmaktadır. Bu sistemler tesisatın kalitesini ve işlevini güçlendirmekle birlikte sorunsuz ve uzun ömürlü kullanımına ilişkin detaylar içermektedir. Su tesisatına ilişkin projelerin hazırlanmasında kullanılacak malzemelerin projeye uygunluğu, kalitesi çok büyük önem arz etmektedir. Yanlış projede kullanılan kaliteli malzemeler bir anlam ifade etmemekle birlikte kullanılan malzemelerin kalitesi su tesisatınızın kullanacağınız ömrü belirlemektedir.

Su Tesisat İşleri - 0 (530) 051 73 81

Yaşamın olmazsa olmaz ihtiyaçları listesinde ilk sırada yer alan su gerek mutfak işlerimizde gerek banyo ve temizlik işlerimizde yaşamımızda yeri oldukça büyük unsurlardandır. Su olmadan hayat olmayacağı gibi doğru su tesisatı olmadan da verimli ve temiz su kullanmak mümkün olmayacaktır. Suyun kaynağından çıkarak başlayan yolculuğun evlerinizde kolaylıkla kullanılabilir hale gelmesini sağlayan tesisatları doğru projelendirme ve ustalığı bir araya getirerek mümkün kılıyoruz. Kullandığımız kaliteli ve uzun ömürlü malzemeler sayesinde su tesisatınızda herhangi bir problem yaşamadan uzun yıllar boyuncu gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. İnsan yaşamında hayati önemi bulunan suyu sağlıklı ve temiz kullanabilmeniz için Ateş Tesisat olarak ihtiyaç duyduğunuz bütün su tesisat işleri için hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz. Doğru proje ve kaliteli malzemelerin bir arada kullanılmasıyla usta eller sayesinde ister eviniz için ister işyerleriniz ve inşaatlarda kullanmak için ihtiyacınız olan su tesisat hizmetini Ateş Tesisat sayesinde kolaylıkla edinebilir ve su tesisatı ile ilgili bilgi edinebilmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Su Tesisatı

Boruların döşenmesinden tutun da klozet ve küvetin doğru montajına kadar bütün tesisat aşamalarını sağlıklı şekilde gerçekleştirmenize yardımcı oluyor ve su tesisatınızın uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz. Bu sayede hem sağlıklı ve temiz su kullanabilir, hem de atık sudan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Uzun yıllardır sahip olduğumuz sektör tecrübesinden faydalanarak uygun fiyat aralığı sunduğumuz müşterilerimizin memnuniyetinim hedefliyor ve günden güne daha iyisi için çalışıyoruz.

Önemli olan bir su tesisatını yapıp bırakmak değil, su tesisatından en iyi şekilde verim almanızın sağlanmasıdır. Doğru bir şekilde yapılmayan bir tesisat, kısa bir süre sonra çok sayıda sorunu da beraberinde getirebilir. Amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde giderebilecek girişimlerde bulunmaktır.

Su Tesisatında Uzman Kişilerle Çalışmanın Önemi

Doğru malzemelerin usta ellerde kullanılarak amacına uygun ve sağlam şekilde, bir araya getirilmesi büyük önem taşır. Biz de hayatımızın vazgeçilmezi olan suyu kullanırken herhangi bir sorun yaşamamanız ve su tesisatı işleri kapsamındaki ihtiyaç duyduğunuz bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz. Bu kapsamda alacağınız hizmetin kaliteli ve güvenilir ellerden olması hem su tesisatınızın uzun ömürlü olmasını sağlayacak, hem de sağlıklı ve temiz suya ulaşabilmenizi sağlayacaktır.2010 yılından bu yana sektörde kendimize edindiğimiz yer ve uzman kadromuzla birlikte su tesisat işlerindeki bütün ihtiyaçlarınıza çözüm olacak nitelikte hizmetler sunuyoruz.

Doğru proje ve malzemeler ile uzman kişilerce hayata geçirilmiş su tesisatı yaşam standartlarımız gereği kullanımımıza uygun hale getirilerek suyun yumuşatılması, su basınç kontrolü, depolanması ve dağıtımı süreçlerini içerir. Su tesisatı ile kullanıma uygun hale getirilen su kadar kullanım sonrası kullanılan suyun gönderimi yağmur sularının yapılara zarar vermeden tahliye edilmesi süreçlerini de içerir. Alacağınız hizmetin kalitesi hem su tesisatınızın hem de yapınızın ömrünü uzatacaktır.

Firmamız İstanbul ‘un güvenilir ve aranılan su tesisatçısı olarak konusunda uzman ve eğitimli ekibi ile profesyonel hizmet vermeye uzun yıllardır devam etmektedir.

Siz değerli müşterilerimiz olarak şantiyelerinizde, inşaatlarınızda, konut ve işyerlerinizde su tesisatı ile ilgili profesyonel hizmet almak ve maliyetlerinizi düşürerek yatırıma dönüştürmek istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Gerek telefon, gerek mail ile firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Ayrıca WhatsApp hattımız ile acil durumlarda da yanınızdayız.

Su tesisat işleri konusunda dilediğiniz her zaman iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’da 2010 yılı itibariyle İstanbul Anadolu Yakası, Zincirlikuyu, Bostancı, Suadiye, Kadıköy, Maltepe, Uzunçayır, Süreyya paşa, İçere köy, Göztepe, Kozyatağı, Esat paşa, Ataşehir, Acıbadem, Koşuyolu, Üsküdar, Beyoğlu, Ümraniye, Çekmeköy, Yenisahra, Fikirtepe, Küçükyalı, Kartal, Pendik, Kaynarca, Kurtköy, Dumankaya, Sultanbeyli ilçelerinde birçok su tesisatı yapmış ve birçok mevcut su tesisatını yeniden yapılandırarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Su Tesisatı

Ateş Tesisat olarak yılların verdiği tecrübe ve bilgi ile 2010 yılından beri işimizi aşkla yapmanın gururunu yaşıyoruz. Her konuda en uygun fiyat garantisi, işçilikte 1 yıl garanti ve ustalık belgemiz ile hizmet vermekteyiz.

İnşaat Su Tesisatı, Şantiye Su Tesisatı, Tersane Su Tesisatı, Mağaza Su Tesisatı, Gemi Su Tesisatı, İnşaat Kalorifer Tesisatı, Şantiye Kalorifer Tesisatı, Tersane Kalorifer Tesisatı Kalorifer Tesisatı, Mağaza Kalorifer Tesisatı, Gemi Kalorifer TesisatıKalorifer Tesisatı, İnşaat Kombi Montajı, Şantiye Kombi Montajı, Tersane Kombi Montajı, Mağaza Kombi Montajı, Gemi Kombi Montajı, İnşaat Yangın Hidroforları, Şantiye Yangın Hidroforları, Tersane Yangın Hidroforları, Mağaza Yangın Hidroforları, Gemi Yangın Hidroforları, Kombi MontajıSu TesisatıYangın HidroforlarıDaire İçi Doğalgaz TesisatıSu TesisatıSıcak Su TesisatıKalorifer TesisatıPis Su TesisatıTuvalet TesisatıPis Su Şaft TesisatıŞebeke Su TesisatıLavabo TesisatıSüzgeç TesisatıKomple Daire İçi Tadilat TesisatıMutfak Su TesisatıBanyo Su TesisatıLavabo Su TesisatıSu Deposu TesisatıHidrofor Tesisatı ,Havuz TesisatıDuş TesisatıAsma Tavan Su TesisatıŞap Altı Su TesisatıPPRC Boru TesisatıPik Boru TesisatıGalvaniz Boru TesisatıDemir Boru TesisatıPimaş TesisatıKaplinli Boru TesisatıYerden Isıtma TesisatıPex Boru TesisatıÇatı Yağmurluk TesisatıYangın TesisatıSprink TesisatıFan Coil Isıtma Soğutma TesisatıFan Coil Drenaj TesisatıKlima Drenaj TesisatıJakuzi TesisatıSu Sayıcı Montajı ve DeğişimiSu Kaçakları TadilatlarıSu Sayacı Vana DeğişimleriKombi MontajıŞofben MontajıKalorifer MontajıHavlupan MontajıKollektör MontajıMusluk MontajıBanyo Bataryası MontajıMutfak Bataryası MontajıLavabo Bataryaları MontajıLavabo MontajıGeberit MontajıTuvalet Taşları MontajıSüzgeç MontajıDuş Fiskesi MontajıBanyo Aksesuarları MontajıTuvalet Aksesuarları MontajıHava Purjör MontajıŞaft Stajın MontajıEmniyet Ventil MontajıBasınç Düşürücü MontajıPislik Tutucu MontajıÇekvalf MontajıSu Deposu Şamandıra MontajıYangın Dolabı MontajıFan Coil MontajıPompa Dairesi Kurulumu MontajıKaskad Kurulumu MontajıKazan Dairesi Kurulumu MontajıÇiller Kurulumu MontajıKlima Santralleri KurulumuDemir Boru Elektrik Kaynağı işlemlerini kısa bir sürede gerçekleştiriyoruz.

Arızalarınıza en kısa sürede, uzman kadromuzla, profesyonel çözüm için İstanbul Anadolu Yakası, Zincirlikuyu, Bostancı, Suadiye, Kadıköy, Maltepe, Uzunçayır, Süreyyapaşa, İçerenköy, Göztepe, Kozyatağı, Esatpaşa, Ataşehir, Acıbadem, Koşuyolu, Üsküdar, Beyoğlu, Ümraniye, Çekmeköy, Yenisahra, Fikirtepe, Küçükyalı, Kartal, Pendik, Kaynarca, Kurtköy, Dumankaya, Sultanbeyli ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Hedeflediğimiz ilk ve tek şey müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı devam ettirmektir. Bunun için elimizde bulunan cihazları teknoloji odaklı takip ediyor ve sürekli kendimizi yenileyerek çalışıyoruz. Güvenle çalışıyoruz, sorun değil çözüm üretiyoruz.

Bize Ulaşın
0 [530] 051 73 81

Bu sitedeki Ateş Tesisat ait hiç bir görsel her ne sebeple olursa olsun, kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılı yada internet ortamında yayınlanamaz. Sitedeki ürünler ve görseller Ateş Tesisat ticari malıdır hiç bir amaçla bu görseller Ateş Tesisat izni olmaksızın kullanılamaz. , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Ateş Tesisat haber vermeksizin sitede sunduğu ürün ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ateş Tesisat tarafından yazılı olarak teyit edilmeyen kampanya, tasarım, hizmet, ürün ve fiyatlar geçerli değildir.

Copyright © 2017 Ateş Tesisat | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım