Hemen Ara

Bize Ulaşın
0 [530] 051 73 81

Su Tesisatçısı

Suyun insan hayatında ki yeri ve önemi göz ardı edilemez. Hayatımızın her alanında su ve su tesisatlarını görebiliriz. Bu yüzden su tesisatı hepimiz için çok büyük önem teşkil etmektedir. Borular aracılığı ile suların taşınması olayını sağlayan tesisatın tümüne su tesisatı adı verilmektedir. Evlerde, işlerde, halka açık alanlarda kısaca baktığımız her yerde var olan su tesisatlarının yapımında çok büyük bir emek, çok büyük bir çaba siz konusudur.

Bu noktada devreye su tesisatçısı giriyor. Proje aşaması tamamlanan su tesisatında, projenin tamamlandığı ustaya haber verilir. Burada önemli olan, ustanın projeye bağlı olarak hareket etmesidir. Su tesisatçısı da bu projeyi esas alarak doğru malzeme ve teçhizat kullanımıyla bunun yanında el becerilerini kullanarak işi tamamlaya çalışır.

Sizlerin de su tesisatı ile ilgili sorunlarınız varsa ya da su tesisatı döşetmek istiyorsanız tecrübeli, işinin ehli su tesisatçısı ustalarımız ile irtibata geçip sorunlarınıza çözümler bulabilirsiniz.

Su Tesisatçısında Olması Gereken Özellikler

Gerekli donanımlara, bilgi ve becerilere sahip ustaların taşıması gereken bir takım özellikler mevcuttur.

Bunlara bakacak olursak;

        Gerekli bilgi ve donanıma sahip ustalarda bulunması gereken ilk özellik, gereksiz masraflardan kaçınıp tesisat konusunda gerekli olan maliyetleri doğru bir şekilde analiz edip, sizlere iletmesi gerekir. Çünkü yanlış malzeme satın alındığında hem sizler maddi sıkıntıya girersiniz hem de bu tesisat işi oldukça uzar. Boş yere zamandan ve cebinizden çalınmış olur. Bunun sonucunda sizler memnuniyetsizlik yaşar ve usta ile çalışmama kararı bile alabilirsiniz. Böylece işiniz yarım kalabilir. Tesisat işiniz uzadıkça uzayabilir. Sizlerde tesisat işinizin doğru, düzgün ve en az maliyetle yapılmasını istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz.

        Su tesisatçılarının sahip olması gereken bir diğer özellik ise, sizlere tesisat konusunda net cevaplar verebilmesidir. Yani sizler tesisatın ne zaman biteceğini sorduğunuzda sizleri ha bugün ha yarın diye geçiştiriyorsa o usta ile çalışmak sizin işinizi uzatacaktır ve planlarını bile alt üst edecektir. Bu yüzden usta açık ve net konuşmalı, sizlere gerekli bilgiyi tam olarak vermelidir.

        Ustaların sahip olması gereken özelliklerden biri, tesisat döşenecek evde sistemin kurulacağı bölgeyi doğru bir şekilde belirlemek ya da sorunlu bölgeyi bulmak ve ona göre işlemlerin yapılmasına karar vermemektir. Sizlerde profesyonel su tesisatı hizmetlerinizden sorunsuz bir şekilde yararlanmak istiyorsanız bizlerle irtibata geçip randevu oluşturabilirsiniz.

        Su tesisatı ustaların sahip olması gereken en önemli özellik ise, ustalık belgesine sahip olmasıdır. Su tesisatı için çevirdiğiniz ustanın ustalık belgesini görmeden anlaşmayın. Bu ustaya olan güveninizi azaltabilir.

  • Belirttiğimiz bu özelliklere sahip gerekli bilgi, beceri ve donanıma sahip ustalarla sorunsuz ve profesyonel bir şekilde hizmet alıp, çalışmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Su Tesisatı Sorunları

Başarı ile döşenmiş su tesisatının kullanım süresi uzun yıllar boyunca devam etmektedir. Fakat bir süre sonra eskimeye bağlı bir takım sorunlar oluşacaktır. Ya da kalitesiz malzeme kullanılması sonucu su tesisatında ki meydana gelen arızalar, genel olarak boruların eskiyip çürümesiyle bu nedenden ötürü sızdırmazlık niteliğini yitirmesinden dolayı ortaya çıkmaktadır.

Özelliğini yitirip sızdırma yapan borular, evin de nem almasını sağlayarak büyük sorunlara yol açabilmektedir. Sizlerde bu sorunlar ile karşılaşmak istemiyorsanız ekibimizden teknik destek alarak onların deneyimlerinden yararlanabilir, gönül rahatlığı ile işi alanlarında uzman ustalarımıza devredebilirsiniz.

Bunun yanında gelişigüzel, bilinçsiz bir şekilde döşenmiş, boruların birleşim yerinde bir takım sorunlar olan su tesisatı da ilerde çok büyük sorunlar yaratarak can sıkıcı bir hal alabilir. Böyle durumlarda uzman ekibimiz ve profesyonel ustalarımız ile günün her saati hizmet veriyoruz. Sizlerde sunduğumuz bu hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız firmamızı arayabilirsiniz.

Şebeke hattında anı su basınçlarının yaşanması da su tesisatında bir takım sorunların oluşmasına yol açmaktadır. Hem gider borularında hem de gelen borularında yaşanan anı şu basınçları evinizin su basmasına, kötü korkmasına yol açabilir. Sizlerde bu sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız uzman ekibimiz ile irtibata geçip onlardan destek alabilirsiniz.

Su Tesisatı Hizmetlerimiz

Su tesisatında sorunlar ortaya çıktığında ya da kaçaklar meydana geldiğinde;

        Kameralı Sistem

Öncelikle kameralı görüntüleme sistemi kullanarak, borulara inip nerede problem olduğunu çözmeye çalışıyoruz. Bu diğer eski usullere göre hem dayanıklı sonuç vermektedir hem de düşük maliyetlidir. Pis su tesisatlarında yani gider l borularındaki problemleri ise kameralı sistemler ile çözüyoruz. Kameradan gördüğümüz çatlak ya da kırık olan boruyu tespit edip, tamir ediyoruz. Sizlerde modern zamana ayak uyduran, teknolojiyi yakından takip eden cihazlarımızdan yararlanmak ve sorunlarınıza çözümler bulmak istiyorsanız firmamız ile irtibata geçerek randevu oluşturabilirsiniz.

        Basınç Testi

Temiz su tesisatlarında basınç testi diye adlandırdığımız yöntem ile döşenmiş olan tesisata yeterli miktarda su vererek ekranda beliren çizelgede herhangi bir artış ya da azalış var mı takip ediyoruz. Eğer azalış varsa akustik dinleme cihazı denilen aletle sorunlu olan alani tespit edip, tamir ediyoruz.

        Termal Kamera

Termal kamera yöntemi adını verdiğimiz teknikle sadece sıcak su tesisatındaki sorunları görebiliriz. Diğer tesisatlarda ki sorunları termal kamera ile görmek çok zordur. Bu tekniği genellikle kalorifer boru döşemelerinde kullanıyoruz ve sorunlu olan bölgeyi tespit edip tamir ediyoruz.

Firmamız su tesisatlarında meydana gelen her türlü sorunu kameralı sistemler ile nokta atışı yapmış gibi bulur ve çözüme kavuşturur. Sizlerde böyle problemler ile karşılaştığınızda son teknoloji kullanan ustalarımızın desteğini almak istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz.

Her yere verdiğimiz su tesisatı hizmeti ile onarımları gerçekleştiriyoruz. Yerinden tespit yaptığımız uzman ekibimiz ile kalıcı sizlere çözümler sunarak memnuniyetinizi artırmaya çalışıyoruz.

 

Bize Ulaşın
0 [530] 051 73 81

Bu sitedeki Ateş Tesisat ait hiç bir görsel her ne sebeple olursa olsun, kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılı yada internet ortamında yayınlanamaz. Sitedeki ürünler ve görseller Ateş Tesisat ticari malıdır hiç bir amaçla bu görseller Ateş Tesisat izni olmaksızın kullanılamaz. , , , , , , , . Ateş Tesisat haber vermeksizin sitede sunduğu ürün ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ateş Tesisat tarafından yazılı olarak teyit edilmeyen kampanya, tasarım, hizmet, ürün ve fiyatlar geçerli değildir.

Copyright © 2017 Ateş Tesisat | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım