Hemen Ara

Bize Ulaşın
0 [530] 051 73 81

Su Tesisatçısı

Tüm bina sistemlerinde, su tesisatı işlemleri, ilk yapım aşamasından başlayarak her zaman ihtiyaç duyulabilen işlemlerdir. İstanbul’un birçok bölgesinde, uzman ekipleri ile su tesisatı hizmeti veren firma olarak, müşterilerimize 7/24 hizmet vermeye çalışıyoruz. Kurtköy su tesisatçısı olarak hizmetlerimizde, son teknoloji ürünleri olan cihazlarımızı kullanıyor ve tesisat bakımlarını, tamirlerini kırmadan yapmaya çalışıyoruz.

Uzman ekiplerimiz ile Sultanbeyli su tesisatçısı hizmetlerimizi de bölgede ikamet eden tüm müşterilerimize ulaştırıyoruz. Güvenilir olarak sunduğumuz hizmetlerimiz sayesinde, tüm müşterilerimizin arızalarını mümkün olduğu kadar düşük maliyetlerle yapmaya çalışıyor ve işlem sonrasında, müşteri güvenini kazanıyoruz. Su tesisatlarında meydana gelebilecek olan arızaları doğru tespit etmek ve yapılacak olan işlemleri profesyonel elemanlarla yapmak, sorunun daha iyi yöntemlerle çözülmesini sağlayacaktır.

Hizmetlerimiz

Pendik su tesisatçısı hizmetlerimizde, müşterilerimizden gelen her türlü talebi karşılamaya çalışıyoruz. Uzman kadromuz ile konut ve iş yeri türü tüm binalarda, ilk kurulum ve tamirat işlemlerini yapıyoruz.

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimiz şunlardır;

  • Sıhhi tesisat işlemleri,
  • Tıkanıklık açma,
  • Petek temizleme,
  • Güneş enerjisi tesisatı çekme,

Su tesisatı ile ilgili her türlü işlemler, firmamız tarafından özenle yapılmaktadır. Kadıköy su tesisatçısı hizmetlerinizde de tüm seçenekleri en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Ustalarımız, müşterilerimizden gelen tüm servis taleplerini hemen değerlendirmekte ve bildirilen sorun türüne göre gerekli donanımlarla bildirilen adrese intikal etmektedir. Hizmetlerimizi mümkün olduğu kadar hızlı ulaştırabilmek için mobil ekiplerimiz bulunmaktadır. Mobil ekiplerimiz, alanında uzman personel ve tesisat bakımında kullanılacak teknolojik cihazlarla donatılmıştır.

Sıhhi Tesisat

Bostancı su tesisatçısı firması olarak, müşterilerimize tüm sıhhi tesisat konularında yardımcı oluyoruz.

Sıhhi tesisat hizmetlerimiz, tesisatla ilgili tüm işlemleri kapsamaktadır;

  • Musluk tamiri,
  • Şifon tamiri,
  • Lavabo tıkanıklığı açma,
  • Tesisat döşeme,
  • Su deposu tamiri,

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizi detaylandırmak ve çeşitlendirmek mümkündür. Sıhhi tesisat tamir ya da yeni tesisat çekim işlemleri için elemanlarımız her zaman profesyonel olarak hizmet vermektedir. Yeni tesisat çekilmesi istenilen yerler için projelerimizi hazırlıyor ve projeye uygun kullanılacak malzemeleri belirliyor ve temin ediyoruz.

Kurulum işlemlerimizi tamamladıktan sonra gerekli testleri yapıyor ve sağlam olarak müşterilerimize teslim ediyoruz. Daha önceden yapılmış olan ve binalarda kullanılan tesisat sistemlerinde meydana gelebilecek her türlü arıza tamiri ve bakım işlemleri yine ekiplerimiz tarafından kaliteli ve güvenli olarak sunulacaktır.

Tıkanıklık Açma

Konutlarda, mutfak lavabosu, banyo gideri ya da tuvalet tıkanıklık sorunları en çok karşılaşılan sorunlardır. Su gider borularına çeşitli maddelerin kaçması zamanla tıkanıklık oluşturmakta ve kullanılan suyun gitmesini önlemektedir. Suadiye su tesisatçısı hizmetlerimizde, meydana gelen ve bize bildirilen tüm tıkanıklık sorunlarını dakikalar içerisinde çözüyoruz. Tıkanıklıkların açılabilmesi için özel yöntem ve cihazlar kullanıyoruz.

Cihazlarımız ile tıkanıklığın meydana geldiği yeri tespit ediyor ve herhangi bir kırma işlemi yapmadan, tıkanıklığa neden olan parçaların alınmasını sağlıyoruz. Bina tesisatlarında meydana gelen tıkanıklıklar giderilmediği zaman o bölümün kullanılmasını önleyecek, pis koku oluşmasına neden olacaktır. Oluşan koku zamanla insan sağlığını olumsuz etkiyecektir. Bunun için bizlere bildirilen tüm tıkanıklık sorunlarını, uzman ekiplerimiz ile aynı gün içerisinde gideriyor ve sorunun çözülmesini sağlıyoruz.

Tesisat Bakımı

Su tesisatı bakımı konusunda uzman olan Göztepe su tesisatçısı ekiplerimiz, yeni binalar kullanılmaya başlanmadan önce ya da kullanılmakta olan eski binaların tesisatlarının sorun oluşturmaması için gerekli bakımları yapıyorlar. Tesisat bakımı daha çok kombi sistemi kullanılan dairelerde, tıkanıklık sorunlarının oluşmaması için yapılmaktadır. Firmamız tarafından verilen tesisat bakımı hizmetleri içerisinde, petek temizleme işlemleri de yer alıyor.

Servis Çağrısı Oluşturma

Kozyatağı su tesisatçısı iletişim numaralarımızı tüm müşterilerimiz ile paylaşıyoruz. Servis hizmetlerimizi 7/24 vererek, müşterilerimizin anlık karşılaşabileceği tesisat sorunlarını hemen çözmeyi hedefliyoruz. Binanızda ya da dairenizde, su tesisatı ile ilgili bir sorun ile karşılaştığınızda, servis çağır numaramızı arayarak, servis talebini oluşturabilirsiniz.

Servis talebini oluştururken, adres bilgilerini ve karşılaşan sorun türü hakkında detaylı bilgi vermelisiniz. Doğru adres vermeniz size daha kısa sürede ulaşmamızı sağlarken, sorun türü hakkında bilgi vermeniz, alanında uzman elemanlarımızın ve doğru cihazların yönlendirilmesini sağlayacaktır. Müşteri hizmetlerimize ulaştığınız anda en yakın ekibimiz size yönlendirilecek, su tesisatı ile ilgili tüm sorunlarınız aynı gün içerisinde giderilecektir.

Bize Ulaşın
0 [530] 051 73 81

Bu sitedeki Ateş Tesisat ait hiç bir görsel her ne sebeple olursa olsun, kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılı yada internet ortamında yayınlanamaz. Sitedeki ürünler ve görseller Ateş Tesisat ticari malıdır hiç bir amaçla bu görseller Ateş Tesisat izni olmaksızın kullanılamaz. , , , , , , , . Ateş Tesisat haber vermeksizin sitede sunduğu ürün ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ateş Tesisat tarafından yazılı olarak teyit edilmeyen kampanya, tasarım, hizmet, ürün ve fiyatlar geçerli değildir.

Copyright © 2017 Ateş Tesisat | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım