Hemen Ara

Bize Ulaşın
0 [530] 051 73 81

Sarıgazi su tesisatçısı yapı alanların oluşan bakım, onarım, arıza, tamirat ve tadilat işlemlerinizi hızlı ve güvenilir servis ağı ile hizmeti vermekteyiz. Firmamız Ateş Tesisat olarak tesisat işlemleriniz kısa bir sürede geniş mobil servis ağı ile Sarıgazi tıkanıklık açma olarak hizmet vermekteyiz. Tesisat işlemler ile birlikte yapı alanların da oluşan su kaçaklarını kırmadan, dökmeden gerçekleştirmekteyiz. Akustik dinlemeli cihazıyla oluşan su kaçaklarını noktasal olarak bulmaktayız.

Tespitleri yapılan yerin onarımını Ateş Tesisat firmamız garantisi kapsamındadır. Tamiratları garantili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Sarıgazi su tesisatçısı olarak lavabo tıkanıklığı gündelik hayatımızı olumsuz etkilemektedir. Tuvalet tıkanıklığı, mutfak lavabo tıkanıklığı, banyo gideri tıkanıklığı gibi tıkanan giderleri yarım saat gibi kısa süre içerisinde açmaktayız. Tıkanıklıkları açma işlemlerinde giderlerde hiç bir yere zarar vermeden lavabo tıkanıklıkları açmaktayız.

Sarıgazi Su Tesisatçısı - 0 [530] 051 73 81

Sarıgazi su tesisatçısı olarak güvenilir sıhhi tesisat tamirat ve tadilat hizmetlerini, gelecekte de sizleri müşterisi olarak düşünerek itinayla çalışmaktayız. Ateş Tesisat olarak işlerimizi geçmiş tesisat tecrübelerimiz ile kaliteli malzemeler ve deneyimli işçiliğimizle birleştirerek su tesisatı hizmetleri vermekteyiz. Su tesisatçısı olarak bizleri tercih ettiğiniz zaman Sarıgazi bölgesi müşterilerimize mobil cihazlar üzerinden her an bizlere kolaylıkla ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Sarıgazi su tesisatçısı firmamız her türlü su tesisatı montaj ve tamirat konusunda 7/24 hizmet vermekteyiz. Musluk arızaları, sifon değişimi, lavabo tıkanık açma, rezervuar arızaları, kaçak tespiti, kanal açma konularında hizmet verdiğimiz birkaç önemli sorunlardır. Sıhhi su tesisatçısı olarak Sancaktepe dahilinde yaptığımız tamirat veya montaj işleri servis garantilidir. Hemen bizleri arayarak Sarıgazi mahallesinde bulunan adresine gelerek sorununuzu çözebiliriz. Bizlerden fiyat teklifi almak isterseniz telefon numaramızdan arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Su tesisat hizmetlerimizin yanı sıra, Sarıgazi'de ayrıca pek çok hizmeti de bir arada sunuyoruz. Hizmetlerimizden bazıları kalorifer tesisatı, kombi montajı, yangın hidroforları, şantiye su tesisatı şeklindedir. Dilediğiniz hizmetimizden, istediğiniz her an kuruluşumuz güvencesiyle faydalanabilirsiniz.

Sarıgazi Su Tesisatçısı
Sarıgazi Su Tesisatçısı
Sarıgazi Su Tesisatçısı
Sarıgazi Su Tesisatçısı
Sarıgazi Su Tesisatçısı
Sarıgazi Su Tesisatçısı
Sarıgazi Su Tesisatçısı

Sarıgazi Su Tesisatçısı İçin Etiketler

Bize Ulaşın
0 [530] 051 73 81

Bu sitedeki Ateş Tesisat ait hiç bir görsel her ne sebeple olursa olsun, kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılı yada internet ortamında yayınlanamaz. Sitedeki ürünler ve görseller Ateş Tesisat ticari malıdır hiç bir amaçla bu görseller Ateş Tesisat izni olmaksızın kullanılamaz. , , , , , , , . Ateş Tesisat haber vermeksizin sitede sunduğu ürün ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ateş Tesisat tarafından yazılı olarak teyit edilmeyen kampanya, tasarım, hizmet, ürün ve fiyatlar geçerli değildir.

Copyright © 2017 Ateş Tesisat | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım