Hemen Ara

Bize Ulaşın
0 [530] 051 73 81

Musluk Montajı

Musluk montajları, musluğun kalitesine ve kullanım yerine göre farklılık gösteriyor. Her musluk için ana tema aynı olsa da bataryalarında uyumsuzluk oluşabiliyor. Bu nedenle de, doğru bir şekilde montaj ve tamir işlerinin yapılması için İstanbul genelinde hizmet veriyoruz. Tamir ve bakım işlemlerinizi Kurtköy musluk montajı aracılığıyla kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Montaj işlemlerinde hem bina için hem de evlerin bazı bölümleri için farklı şekilde hizmet sağlıyoruz. Bu işlemlerde sizlere en yakın olan yerleri tercih edebilirsiniz. Kaliteli, güvenilir ve usta kişiler tarafından en iyi Göztepe musluk montajı yapımını sağlıyoruz. Sektörde uzun yıllardır yer aldığımız için sorunları daha kısa süre içerisinde belirleyerek bu hizmeti en iyi şekilde veriyoruz.

Musluk Montajı Nasıl Yapılır?

Musluk montajları belirli kanallara sahip olduğu için ilk olarak gelen su hattının kesilmesi gerekiyor. Böylelikle taşma ve su basma riski de engellenmiş oluyor. Montaj işlemlerini sizler adına biz bu işte usta personelimizle gerçekleştirebiliyoruz.

Montaj yapımı şöyledir;

  • Daire suyunun kesilmesi
  • Eski muslukların sökümünün ve kontrolünün yapılması
  • Seçilmiş olan muslukların contalarının ayarlanarak takılması

Montajlar tüm dairenin ya da sadece bir odanın montajı şeklinde yapılabiliyor. Oluşan kaçak durumlarında ilk olarak hangi boru olduğunun tespit edilmesi sağlanıyor. Daha sonra bu borunun değişimi için adım atılıyor. İsteyen kişiler profesyonel hizmet için Sultanbeyli musluk montajı sayesinde bizlere ulaşabilir. Montaj işlemlerinde yapılacak yere göre süresi de değişiklik gösterebiliyor.

Banyo Musluk Montajı

Banyolar en çok sorunlu olan bölgelerden oluşuyor. Bizler bu sorunların giderilerek uzun süreli su kullanımlarına destek oluyoruz. Tesisat maddelerimizi kaliteli ve binaya uygun olarak tasarlıyoruz. Bu alanda Pendik musluk montajı işlemlerini de tüm bina ya da odalar için ayrı ayrı gerçekleştiriyoruz.

Banyo sularının sızıntı yapması ve hangi borudan kaynaklı olduğu genellikle büyük bir sorun oluşturuyor. Bu su sızıntı ve akmaları için eski usul yöntemlerin yanı sıra teknolojik cihazlarla tespit yapıyoruz. Bu cihazlar sayesinde hangi borunun su sızdırdığı belirleyerek sadece o boru üzerinde de işlem yapabiliyoruz.

Tamirat İşlemleri Nasıl Yapılır?

Tamirat işlemleri montaj işlemlerinden daha kısa süreli ve sadece hasarlı olan bölgeye uygulanıyor. Tamirat işlemlerinin düzenli olarak yapılması ve sızıntı yapmadan kullanılması için özenle sağlanıyor. Tamirat sadece boruların belirli bölümlerine uygulanarak daha uygun fiyatlı olarak yapılıyor. Tüm tamirat ve montaj işlemlerinizde yanınızda olup, Kadıköy musluk montajı olarak da hizmet vermeye devam ediyoruz. İstanbul genelinde kolaylıkla ve oldukça pratik işlemlerle randevulu olarak hizmet veriyoruz.

Suları ana vanadan kapatarak bu işlemlerin daha güvenli olmasına yardımcı oluyoruz. Ayrıca, yapılan hizmetlerden sonra kullanım için belirli ürünlerde garanti sağlıyoruz. Bu ürünler bir sorun çıkardığı zaman değişimlerini ve bakımlarını ücretsiz olarak karşılıyoruz. Hizmetimiz doğrultusunda yapılan işlemlerin hızlı ve güvenli olması için profesyonel ve işinin ehli kimselerle sorun odaklı çalışma sergiliyoruz. Bu alanda Kozyatağı musluk montajı ​​​​​​​işlemlerini de gerçekleştiriyoruz.

Musluk Tamiratı

Muslukların tamiratı boruların tamiratından daha kolay olarak düşünülebiliyor. Ancak musluklar değişkenlik gösterdiği için uygun contaların bulunması ve bunların en iyi şekilde monte edilerek uzun süreli kullanımı her zaman kolay olmuyor. Bu nedenle de tüm bu işlemler doğrultusunda eğitim alarak en iyi şekilde profesyonel hizmetimizi sağlıyoruz.

Tamir işlemlerinde uygun musluk için en uygun contanın bulunarak sadece musluk ve belirlenen bölgedeki boru değişimlerini de yapıyoruz. Yapılan hizmetlere ve güvenli personele Ataşehir musluk montajı ile ulaşım sağlanabiliyor. İstanbul'un pek çok yerinde neredeyse her semtte hizmetimizi en iyi şekilde veriyoruz. Uzun yıllardır bu işin içinde olup, yetkili ve bilgilendirici açıklamalarla tecrübemize dayanarak boru, hat ve musluk işlemlerini yapıyoruz.

Batarya Montaj İşlemleri

Belirli bir muslukta su sızıntısı nedeniyle arıza veren batarya ve conta uyuşmazlığı yaşanabiliyor. Zamanla kullanıma bağlı olarak musluklarda aşınma ve su akıtma gerçekleşebiliyor. Bunların önlenmesi ve faturaların da daha az gelmesi için tamiratlarının yapılması gerekiyor. Hizmetimiz doğrultusunda, Bostancı musluk montajı işlemlerinde de sizlere yardımcı oluyoruz. Montaj işlemlerinde yapılması zorunlu olarak gereken işlemler yer alıyor. Bu işlemler doğrultusunda tüm boru hattının en detaylı şekilde incelenmesi gerekiyor. Herhangi bir tıkanıklık varsa giderilmesi, suların dışarı taşmaması ve akışta etkili şekilde yer yapması sağlanıyor.

Boruların özellikleri de değişiklik gösterebiliyor. Seçilen boruların eski boru hattıyla uyumlu olması en büyük özelliktir. Bu nedenle de eski binalara yeni boruların takımı ve montajı sağlanırken bu alanda tüm boruların uyumlu olarak işlem görmesi gerekiyor. Sadece bir oda içerisinde ve sadece bir boruda ya da dirsek boruda sızıntı görülüyorsa kullanılan malzemenin değiştirilmesi borunun sızıntı yapan bölümünün değiştirilmesi de bizler sayesinde yapılıyor. Tüm binaların su döşeme hizmetini de sağlarken ayrı ayrı odaların da kontrolünü kolaylıkla yapabiliyoruz. Evlerinizin alt katlara su sızdırmasını engelleyerek aynı zamanda da su tasarrufu yapmanıza katkı sağlıyoruz.

Batarya Montajının Adımları

Batarya ve musluk değişimleri için belirli adımların uygulanması gerekiyor. Değişim için ilk olarak hangi musluk olduğu belirlenmeli daha sonra modeli doğrultusunda uygun seçimler yapılmalıdır.

Batarya değişim işlemleri şunlardır;

  • Su sızıntılarından kurtulmak için musluk başı sökülür.
  • Musluk göbeğine ulaşılarak kontrol edilir.
  • Musluk göbeğinde kırık ve çatlama yoksa yerine oturtulur ve sızıntı giderilir.
  • Kırık çatlama varsa göbek çıkarılır ve yenisi ile değiştirilir.
  • Yeni conta ve yeni musluk da tercih edilebilir.

Batarya işlemlerinin adımları ve tamiratları kolay adımlarla yapılıyor. Bu nedenle de, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak arızalı bölümün giderilmesinde rol oynuyoruz. İsteyen ve sorun yaşayan herkes Suadiye musluk montajı yardımıyla bizlere ulaşabilir. Bu değişimlerin tümü için bilgili bir ekip gerekiyor. Aksi halde daha büyük sorunlara yol açılabiliyor.

Bize Ulaşın
0 [530] 051 73 81

Bu sitedeki Ateş Tesisat ait hiç bir görsel her ne sebeple olursa olsun, kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılı yada internet ortamında yayınlanamaz. Sitedeki ürünler ve görseller Ateş Tesisat ticari malıdır hiç bir amaçla bu görseller Ateş Tesisat izni olmaksızın kullanılamaz. , , , , , , , . Ateş Tesisat haber vermeksizin sitede sunduğu ürün ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ateş Tesisat tarafından yazılı olarak teyit edilmeyen kampanya, tasarım, hizmet, ürün ve fiyatlar geçerli değildir.

Copyright © 2017 Ateş Tesisat | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım