Hemen Ara

Bize Ulaşın
0 [530] 051 73 81

Kurtköy Su Tesisatı

Evlerde herhangi bir sıvının sistemsel olarak dağılımı su tesisatları ile sağlanmaktadır. Sıhhi tesisat konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ile kaliteli hizmetler sunuyoruz. Kurtköy su tesisatçısı olarak uygulama alanlarını belirli başlıklar halinde inceliyoruz. Sıhhi tesisatta sıvıları nakletmek adına tank, boru ya da vana gibi cihazlar kullanıyoruz.

Genel anlamda su tesisatı çeşitleri ise şu şekilde sıralanıyor:

  • Temiz su tesisatı
  • Sıcak ve soğuk su tesisatı
  • Pis su tesisatı
  • Dış pis su tesisatı
  • İç pis su tesisatı

Kurtköy Kalorifer Tesisat Hizmetleri

Kış aylarının en önemli ısıtma kaynakları kaloriferler evlerimizin vazgeçilmezleri arasında bulunuyor. Kurtköy kalorifer tesisatçısı olarak müşterilerimize her türlü hizmeti en hızlı şekilde ve kaliteli olarak ulaştırıyoruz. Tesisat için çağrı sonrasında sadece dakikalar içinde adresinize ulaşım sağlıyoruz. Profesyonel ekibimiz ile uygun fiyatlar sunuyoruz. Sıva altı ve sıva üstü tüm tesisatlarınızda sorunsuz çözümler sunuyoruz. Kombi ya da radyatörler ile ilgili bakım ya da tamir çalışmalarını alanında uzan ekibimiz ile veriyoruz. Evinize uygun dilediğiniz şekilde çalışmalar yaparak yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Kurtköy kalorifer tesisatı ile ilgili her türlü soruna güvenle hizmet sunuyoruz.

Yaşam alanımızın vazgeçilmezleri pimaş boruları günlük kullanılan suların bina dışına atılmasını sağlar. Bu boru ve parçaları ile evimizin temiz kullanımı büyük oranda sağlanmış olur. Boruların başına gelebilecek herhangi bir sorun karşısında evlerimizin yaşam alanları sıkıntılı durumlar ile karşılaşacaktır. Böyle durumlarla karşı karşıya kalmamak adına tesisat hizmetlerini büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz. Sadece bu borular için değil aynı zamanda kalorifer boruları için de hassas çalışma yürütüyoruz. Bu çalışma sonrasında düzgün ve su sızdırmayan bir kalorifer tesisatına kavuşmanızı sağlıyoruz. Aksi halde atık suların yaşamınıza etki etmesine karşı büyük mücadeleler vermeniz gerekiyor.

Montaj Hizmetleri

Evlerimizin en fazla kullanılan bölümlerinden olan musluklar ve lavabolar bizim için en önemli temizlik alanlarını oluşturuyor. Bu bakımdan kaliteli sıhhi tesisat hizmetlerimizde lavabo ya da musluk ile ilgili çalışmalarımızda hassas çalışmalar yürütüyoruz. Kurtköy musluk montajı için ekibimiz ile sorunsuz hizmetler sağlıyoruz. Temiz suları kullanma alanlarına ulaştırmak adına en verimli çözümlerde öncülük ediyoruz. Bunların yanı sıra Kurtköy lavabo montajı ya da diğer montaj hizmetlerinde kaliteli işçilik gerçekleştiriyoruz. Böylece tesisat kurulumu sonrasında uzun zaman diliminde sorunsuz kullanım sağlanıyor. Sorunlarınız ile ilgili çözümleri de aynı şekilde dikkatli şekilde değerlendirerek sunuyoruz.

Temiz su tesisatından pis su tesisatına kadar her türlü çalışmada montaj hizmetini büyük bir hassasiyet ile sağlıyoruz. Boruların uygun ölçüde seçilmesi ve eğimin tam anlamıyla sağlanması gibi hizmetleri titizlikle yürütüyoruz. Temiz su tesisatında dışarıdan gelen temiz suların eve sağlıklı bir şekilde girmesi sağlanıyor. Fakat böyle bir durumda da karşımıza bazı sorunlar çıkabiliyor.

Su tesisatından kullanım alanına kadar her aşamada ekibimiz güvenli hizmet sunuyor. Gerçekleşen çalışmada boruların en kısa sürede ve en hasarsız şekilde döşenmesi sağlanıyor. Sıva altı döşemelerde ya da tamirlerde sizlerin mağdur olması engelleniyor. Ekibimiz böyle durumlarda en kısa sürede sorunu tespit ediyor. Çalışmalara ise hemen başlıyor. Sonraki aşamada ise yapılan çalışmalar ile ilgili sizlere bilgi veriyor.

Kurtköy Temiz Su Tesisatı

Binaları tamamında temiz suları kullanım alanlarına sağlamak adına montaj hizmetinden bakım hizmetine kadar her konuda destek veriyoruz. Kurtköy basınç düşürücü montajı için gerekli çalışmalarda öncelikle keşif yapıyoruz. Montaj için gerekli alanların kullanımına karara veriyoruz. Montaj hizmetinde bu konuda uzman ekibimiz en verimli çalışmayı sizlere sunuyor. Müşterilerimiz iççin sağlanan ön bilgilendirme sonrasında tüm kurulum sağlanıyor.

Uzman ekibimiz tarafından yapılan çalışmalarda adımlar şu şekilde belirleniyor:

  • Ekibimiz keşif yapıyor
  • Gerekli iş planı çıkarılıyor
  • Boruların geçeceği alanlar işaretleniyor
  • Kırma işlemi için gerekli kontroller yapılıyor.
  • Döşeme işlemi titizlikle gerçekleştiriliyor.

Kurtköy Banyo Tesisat Hizmetleri

Profesyonel su tesisatı hizmetlerimiz ile uzun yıllardır bu sektörde emek veriyoruz. Bu alanda müşterilerimiz için sunduğumuz en önemli hizmetlerden biri de Kurtköy banyo su tesisatı olarak karşımıza çıkıyor. Müşterilerimizden gelen istek ve şikayetler konusunda verimli bir çalışma yürütüyoruz.

En modern aletler ile banyo tesisatını sorunsuz şekilde döşüyoruz. Kurtköy su tesisatı ekibi olarak tesisat için gerekli alanları inceliyoruz. Sorunlu tesisatlarda ise öncelikle sorunun kaynağını tam anlamıyla belirliyoruz. Bundan sonraki aşamada kırma ve sökme işlemlerine başlıyoruz. Sorunlarından emin olmadığımız durumlarda ise kesinlikle kırma işlemi gerçekleştirmiyoruz. Yaptığımız çalışmalarda müşterilerimiz için tam anlamıyla memnuniyet sağlıyoruz.

Modern Tesisat Hizmeti

Teknolojinin her türlü getirisini ve gelişmesini ekibimiz ile aktif olarak kullanıyoruz. Pimaş açmadan musluk tamiratına kadar en basit işlemlerde dahi modern aletleri ekibimiz değerlendiriyor. Yaşam alanlarımızın vazgeçilmezleri arasında bulunan pis su tesisatları ile ilgili çalışmaları sizleri mağdur etmeden gerçekleştiriyoruz. Kurtköy duş tesisatı ya da herhangi bir boru tesisatında eğim ya da kanalizasyon değerlendirmelerinde bulunuyoruz. Contaların düzgün yerleştirilmesi ya da atık suların gitmesi için en güvenli hizmetler bulunuyoruz.

Mutfak Tesisatı Hizmetleri

Kurtköy sıhhi tesisat ekibi olarak evinizin her alanında en verimli çalışmaları sunuyoruz. Kurtköy mutfak batarya montajı ya da mutfak borusu ile ilgili tüm çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Ekibimiz ile gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızda tıkanmaya karşı etkin çözümler sunuyoruz. Dış şebekeden binaya gelen tesisattan iç tesisata kadar her ayrıntıya etkili çözümler sunuyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile gün geçtikçe hizmet ağımızı genişletiyoruz. Her geçen gün yeni adreslere hizmet götürüyoruz.

Bize Ulaşın
0 [530] 051 73 81

Bu sitedeki Ateş Tesisat ait hiç bir görsel her ne sebeple olursa olsun, kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılı yada internet ortamında yayınlanamaz. Sitedeki ürünler ve görseller Ateş Tesisat ticari malıdır hiç bir amaçla bu görseller Ateş Tesisat izni olmaksızın kullanılamaz. , , , , , , , . Ateş Tesisat haber vermeksizin sitede sunduğu ürün ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ateş Tesisat tarafından yazılı olarak teyit edilmeyen kampanya, tasarım, hizmet, ürün ve fiyatlar geçerli değildir.

Copyright © 2017 Ateş Tesisat | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım