Hemen Ara

Bize Ulaşın
0 [530] 051 73 81

Kurtköy su tesisatçısı olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Her türlü su tesisatı konusunda müşterilere hizmet veren bir firmayız. Müşteri memnuniyeti odaklı ve güvenilir bir firma olmamızın, sizler için yeterli bir referans olacağının düşüncesindeyiz. Uzman personel kadromuzla, sizler için en iyi hizmeti en kısa zamanda sunmaya çalışmaktayız. Ve bu hizmetler için adeta seferber olmaktayız. Ateş Tesisat güvencesi ile su tesisatınızda olan tüm problemleri kısa süreler içerisinde çözmekteyiz.

Kurtköy Su Tesisatçısı - 0 [530] 051 73 81

Güvenilir ve garantili hizmetlerle yılardır ilçe halkına hizmet veren firma olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Bu anlamda Kurtköy tesisatçı firmamız,  tüm tesisat işlerinde deneyimli ustalarımızla müşterilere hizmet vermek için hazırız. Sizlere güvenli ve kaliteli bir hizmet sunma yolunda yıllardır ustalarımızın verdiği emekler sonucunda bugünlere kadar gelmiş durumdayız.

Ateş tesisat olarak bizlere sadece su tesisat işleri konusunda değil, çok sayıda farklı konuda ulaşabilirsiniz. Ustamız, bu konularda ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde giderebilecek niteliğe sahiptir. Bu hizmetlerden bazıları şu şekildedir;

  • Kalorifer tesisatı
  • Kombi montajı
  • Yangın hidroforları

Gibi... Su tesisat işlerinde bugüne kadar yüzlerce farklı işte müşterilerini memnun eden kuruluşumuz, sizleri de en iyi şekilde memnun edecektir. Makul fiyatlı profesyonel çözümlerimizden faydalanabilmek adına dilediğiniz her zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kurtköy ve çevre ilçelere gezici servisimiz ile en kısa süre içerisinde hizmet veriyoruz.

Kurtköy Su Tesisatı Hizmeti

Kurtköy su tesisatçısı hizmeti alanları değişiklik gösteren bir durumdur. Yani Kurtköy ilçesinde bulunan eviniz veya iş yerinizde her alan için tesisat hizmetleri talep edilebilirsiniz. Bu alanlar arasında, lavabo, mutfak, banyo, kalorifer ve kombi tıkanıklıkları yer almaktadır. Aynı zamanda musluk, klozet su tesisatı ve benzeri alanlar da hizmet alanlarına girmektedir.

Büyük alanların arıza giderleri arasında ise yangın tesisatları yer almaktadır. Kurtköy su tesisatçısı çalışanlarımız, bu hizmetleri kaliteli bir şekilde yerine getirmektedir. Ayrıca bu konuda müşteri memnuniyetleri ön planda tutulmaktadır. Bu sayede her türden arıza giderimleri sağlanarak, sorun kökünden halledilmiş olur. Bu durum müşteri memnuniyeti olarak firmamıza olumlu geri dönüş olarak yansımaktadır.

Genel olarak su tesisatı ile ilgili problemlerle karşılaşıldığında bu durum oldukça can sıkabilmektedir. Ancak kuruluşumuz güvencesiyle bu durumun kısa süre içerisinde üstesinden gelineceğini söyleyebiliriz. Kurtköy tesisat hizmetleri ve su kaçağı tespiti, kesinlikle doğru tespitler yapılmadan yerine getirilmez. İlk önce arızanın nedeni belirlenerek, daha sonra uygun ekipmanlar kullanılır. Bu sayede yanılma payı olmaz ve arıza işlemleriniz giderilerek çözüme kavuşur.

Kurtköy Su Tesisatçısı

Kurtköy Su Tesisatçısı İçin Etiketler

Bize Ulaşın
0 [530] 051 73 81

Bu sitedeki Ateş Tesisat ait hiç bir görsel her ne sebeple olursa olsun, kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılı yada internet ortamında yayınlanamaz. Sitedeki ürünler ve görseller Ateş Tesisat ticari malıdır hiç bir amaçla bu görseller Ateş Tesisat izni olmaksızın kullanılamaz. , , , , , , , . Ateş Tesisat haber vermeksizin sitede sunduğu ürün ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ateş Tesisat tarafından yazılı olarak teyit edilmeyen kampanya, tasarım, hizmet, ürün ve fiyatlar geçerli değildir.

Copyright © 2017 Ateş Tesisat | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım