Hemen Ara

Bize Ulaşın
0 [530] 051 73 81

Kombi Montajı

Komb montajı servisi arıyorsanız hoş geldiniz. Günümüzde aktif ve yoğun olarak ısınma yöntemlerinin başında doğal gaz gelmektedir. Doğal gaz ile ısınmada, hem sıcak su hem ocak hem de ev sıcaklığınızı sağlayabilirsiniz.Doğal gaz kombi ile akışkanlığını sağlamaktadır. Ev ve iş yerlerinize uygun şekilde kombi montajı yapılarak iletilir.

Yaşam standartları gereğince evinizin ısınmasını sağlayan kombinin yeterli elementlerle sağlamlaştırılarak gerekli yer ve ortama mantolanmasıdır. Kombi montajının sağlam yapılması ev ve iş yerinde ki ısı akışkanlığını sağlayan en büyük faktördür. Uygun projeye göre yapılması gereklidir.

Kombi Montajı Servisi

Kombi montajı sırasında dışına ısı yalıtım malzemeleri kullanılması, kombinin soğuk zamanlarda arızalanmasını önler. Soğuk havalarda en önemli sorunlardan biri donmaya karşı korumanın aktif olarak sürdürülmesidir. Açık alanlara kurulan kombi kazanların donma riski, bina içi tesisatlara göre çok daha yüksektir. Donmaya karşı korumanın aktif olabilmesi için elektrik güvenliği ve gaz vanası açık olmalıdır. Sistem donmaya karşı korumaya ihtiyaç duyarsa cihaz, sistem sıcaklığı mümkün olduğu kadar düşük olana kadar açılacaktır. Yeterli gaz ve elektrik yoksa yanmaz ve cihaza zarar verebilir.

Kombi montajı sırasında kullanılan malzemelerin (vana, boru, baca borusu) bağlantısı güvenli bir şekilde yapılmalıdır. Kombi tesisatı gidiş ve dönüş hattına bağlı olarak soğuk ve sıcak su bağlantıları olarak adlandırılır.

Bu yöntem ile doğru şekilde ve maksimum fayda ve daha az maliyetle sahip olabilmeniz için iyi bir kombi seçimi ve doğru kombi montajı hizmeti almanız gerekir. Yılda en az bir kez kombi bakımı yapılması sağlık açısından şarttır. Periyodik olarak doğal gaz boruları ve kombi bakımın yapılması kombilerin eksiksiz çalışmasını sağlar. Sorunsuz çalışan kombileriniz yüksek performansta çalışmadığı için de doğal gaz faturalarınız yüksek gelmemektedir.

Kombi montajından sonra yapılmayan bakımlar  kombinin çalışma ömrünü kısaltır, verimli çalışmaz ve normalden fazla çalışarak yanma ayarlarını bozulabilir.

2010 yılı itibari ile uzman proje ve montaj ekibimiz ile İstanbul Anadolu Yakası, Zincirlikuyu, Bostancı, Suadiye, Kadıköy, Maltepe, Uzunçayır, Süreyya paşa, İçere köy, Göztepe, Kozyatağı, Esat paşa, Ataşehir, Acıbadem, Koşuyolu, Üsküdar, Beyoğlu, Ümraniye, Çekmeköy, Yenisahra, Fikirtepe, Küçükyalı, Kartal, Pendik, Kaynarca, Kurtköy, Dumankaya, Sultanbeyli ilçelerinde binlerce kombi montajı yaparak koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemiz ile hizmet etmeye devam ediyoruz.

Kombi Montajı

Kombi montajı servisi olarka dilediğiniz her zaman hizmetinizdeyiz. Ateş Tesisat olarak yılların verdiği tecrübe ve bilgi ile 2010 yılından beri işimizi aşkla yapmanın gururunu yaşıyoruz. Her konuda en uygun fiyat garantisi, işçilikte 1 yıl garanti ve ustalık belgemiz ile hizmet vermekteyiz.

Satın almış olduğunuz kombinin montajı için veya hazırda kullanmış olduğunuz kombinin yer değişikliği için bizlere ulaşabilirsiniz.  İstanbul Anadolu Yakası, Zincirlikuyu, Bostancı, Suadiye, Kadıköy, Maltepe, Uzunçayır, Süreyyapaşa, İçerenköy, Göztepe, Kozyatağı, Esatpaşa, Ataşehir, Acıbadem, Koşuyolu, Üsküdar, Beyoğlu, Ümraniye, Çekmeköy, Yenisahra, Fikirtepe, Küçükyalı, Kartal, Pendik, Kaynarca, Kurtköy, Dumankaya, Sultanbeyli ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Hedeflediğimiz ilk ve tek şey müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı devam ettirmektir. Bunun için elimizde bulunan cihazları teknoloji odaklı takip ediyor ve sürekli kendimizi yenileyerek çalışıyoruz. Güvenle çalışıyoruz. Müşterilerimiz için sorun değil, çözüm üretiyoruz.

Bize Ulaşın
0 [530] 051 73 81

Bu sitedeki Ateş Tesisat ait hiç bir görsel her ne sebeple olursa olsun, kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılı yada internet ortamında yayınlanamaz. Sitedeki ürünler ve görseller Ateş Tesisat ticari malıdır hiç bir amaçla bu görseller Ateş Tesisat izni olmaksızın kullanılamaz. , , , , , , , . Ateş Tesisat haber vermeksizin sitede sunduğu ürün ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ateş Tesisat tarafından yazılı olarak teyit edilmeyen kampanya, tasarım, hizmet, ürün ve fiyatlar geçerli değildir.

Copyright © 2017 Ateş Tesisat | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım