Hemen Ara

Bize Ulaşın
0 [530] 051 73 81

Kalorifer Tesisatı

Yangın Hidroforları evimizde veya iş yerimizde oluşabilecek yangın risklerine karşı alınabilecek önlemlerin başında gelir. Söndürme sistemlerinde oluşabilecek olumsuz etkilerden bağımsız olarak acil durumlarda bağımsız ve tam performanslı olarak çalışması gerekir.

Yangın Hidroforu, su basıncının minimum seviyeye ulaştığında otomatik olarak başlayan pompalardır. Kullanım prensibi, su ve havayı su tankına itip şişirmektir. Yangın Hidroforu seçimi tamamen bulunan ortamda ki ihtiyaç ve durumuna bağlı olarak konumlandırılır. Yardımcı pompa yelpazesi tamamen optimize edilmelidir. Cihaz sadece su deposu ve pompadan oluşan bir sistem değil, aynı zamanda depolu bir yardımcı cihazdır. Yangın Hidroforun birçok faktörü vardır, bazı faktörler şu şekilde isimlendirilir: basınç göstergeleri, kapatma valfları, siber valflar, basınç cihazları, güvenlik anahtarları, solenoid valflar, elektrot seviyeleri.

Yangın hidroforları içerisinde basınç ve elektrik akımı çok yüksek bulunmaktadır. Her hidroforların kendine ait bir basınç değeri vardır. Yangın Hidroforunun kurulan ortama göre basınç değeri ayarlanır. Yangın Hidrofor bakımlarını mutlaka 6 ayda bir yapılması önerilir. Bakımsız bırakılan hidroforlar üzücü kazalara sebebiyet verebilir.  Hidrofor bakımlarını yapacak kişi, kurum ve elemanın işinin ehli olması olası kazaların önüne geçmektedir. Böylesi bir hayati öneme sahip yangın hidrofor sistemlerinin işini ehli uzmanlarca yapılması ve konumlandırılması gerekir. Doğru yapılmaması durumunda insani ve materyallerden kaynaklanan sorunlar sebebi ile yangın çıkabilir. Tüm bu olumsuz durumlara karşı firmamız tüm hassasiyetini kullanarak bunların oluşmasını engellemekte ve yangına sebebiyet verecek her duruma karşı önlem almaktadır.

Firmamız İstanbul ‘un güvenilir yangın hidrofor servis elemanı olarak konusunda uzman ve eğitimli ekibi ile profesyonel hizmet vermeye uzun yıllardır devam etmektedir. Firmamız 2010 yılı itibari ile binlerce yangın hidrofor sistemleri kurmuş, sorunsuz şekilde teslim etmiştir. Acil durumlarda sorunsuz ve tam performanslı işlemesini sağlamaktadır.

Profesyonel ekip ve hizmet anlayışımız ile İstanbul Anadolu Yakası, Zincirlikuyu, Bostancı, Suadiye, Kadıköy, Maltepe, Uzunçayır, Süreyya paşa, İçere köy, Göztepe, Kozyatağı, Esat paşa, Ataşehir, Acıbadem, Koşuyolu, Üsküdar, Beyoğlu, Ümraniye, Çekmeköy, Yenisahra, Fikirtepe, Küçükyalı, Kartal, Pendik, Kaynarca, Kurtköy, Dumankaya, Sultanbeyli ilçelerinde siz değerli müşterilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz.

Kalorifer Tesisatı

Ateş Tesisat olarak yılların verdiği tecrübe ve bilgi ile 2010 yılından beri işimizi aşkla yapmanın gururunu yaşıyoruz. Her konuda en uygun fiyat garantisi, işçilikte 1 yıl garanti ve ustalık belgemiz ile hizmet vermekteyiz.

İnşaat Su Tesisatı, Şantiye Su Tesisatı, Tersane Su Tesisatı, Mağaza Su Tesisatı, Gemi Su Tesisatı, İnşaat Kalorifer Tesisatı, Şantiye Kalorifer Tesisatı, Tersane Kalorifer Tesisatı Kalorifer Tesisatı, Mağaza Kalorifer Tesisatı, Gemi Kalorifer TesisatıKalorifer Tesisatı, İnşaat Kombi Montajı, Şantiye Kombi Montajı, Tersane Kombi Montajı, Mağaza Kombi Montajı, Gemi Kombi Montajı, İnşaat Yangın Hidroforları, Şantiye Yangın Hidroforları, Tersane Yangın Hidroforları, Mağaza Yangın Hidroforları, Gemi Yangın Hidroforları, Kombi MontajıSu TesisatıYangın HidroforlarıDaire İçi Doğalgaz TesisatıSu TesisatıSıcak Su TesisatıKalorifer TesisatıPis Su TesisatıTuvalet TesisatıPis Su Şaft TesisatıŞebeke Su TesisatıLavabo TesisatıSüzgeç TesisatıKomple Daire İçi Tadilat TesisatıMutfak Su TesisatıBanyo Su TesisatıLavabo Su TesisatıSu Deposu TesisatıHidrofor Tesisatı ,Havuz TesisatıDuş TesisatıAsma Tavan Su TesisatıŞap Altı Su TesisatıPPRC Boru TesisatıPik Boru TesisatıGalvaniz Boru TesisatıDemir Boru TesisatıPimaş TesisatıKaplinli Boru TesisatıYerden Isıtma TesisatıPex Boru TesisatıÇatı Yağmurluk TesisatıYangın TesisatıSprink TesisatıFan Coil Isıtma Soğutma TesisatıFan Coil Drenaj TesisatıKlima Drenaj TesisatıJakuzi TesisatıSu Sayıcı Montajı ve DeğişimiSu Kaçakları TadilatlarıSu Sayacı Vana DeğişimleriKombi MontajıŞofben MontajıKalorifer MontajıHavlupan MontajıKollektör MontajıMusluk MontajıBanyo Bataryası MontajıMutfak Bataryası MontajıLavabo Bataryaları MontajıLavabo MontajıGeberit MontajıTuvalet Taşları MontajıSüzgeç MontajıDuş Fiskesi MontajıBanyo Aksesuarları MontajıTuvalet Aksesuarları MontajıHava Purjör MontajıŞaft Stajın MontajıEmniyet Ventil MontajıBasınç Düşürücü MontajıPislik Tutucu MontajıÇekvalf MontajıSu Deposu Şamandıra MontajıYangın Dolabı MontajıFan Coil MontajıPompa Dairesi Kurulumu MontajıKaskad Kurulumu MontajıKazan Dairesi Kurulumu MontajıÇiller Kurulumu MontajıKlima Santralleri KurulumuDemir Boru Elektrik Kaynağı işlemlerini kısa bir sürede gerçekleştiriyoruz.

Arızalarınıza en kısa sürede, uzman kadromuzla, profesyonel çözüm için İstanbul Anadolu Yakası, Zincirlikuyu, Bostancı, Suadiye, Kadıköy, Maltepe, Uzunçayır, Süreyyapaşa, İçerenköy, Göztepe, Kozyatağı, Esatpaşa, Ataşehir, Acıbadem, Koşuyolu, Üsküdar, Beyoğlu, Ümraniye, Çekmeköy, Yenisahra, Fikirtepe, Küçükyalı, Kartal, Pendik, Kaynarca, Kurtköy, Dumankaya, Sultanbeyli ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Hedeflediğimiz ilk ve tek şey müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı devam ettirmektir. Bunun için elimizde bulunan cihazları teknoloji odaklı takip ediyor ve sürekli kendimizi yenileyerek çalışıyoruz. Güvenle çalışıyoruz, sorun değil çözüm üretiyoruz.

Bize Ulaşın
0 [530] 051 73 81

Bu sitedeki Ateş Tesisat ait hiç bir görsel her ne sebeple olursa olsun, kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılı yada internet ortamında yayınlanamaz. Sitedeki ürünler ve görseller Ateş Tesisat ticari malıdır hiç bir amaçla bu görseller Ateş Tesisat izni olmaksızın kullanılamaz. , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Ateş Tesisat haber vermeksizin sitede sunduğu ürün ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ateş Tesisat tarafından yazılı olarak teyit edilmeyen kampanya, tasarım, hizmet, ürün ve fiyatlar geçerli değildir.

Copyright © 2017 Ateş Tesisat | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım