Hemen Ara

Bize Ulaşın
0 [530] 051 73 81

Kalorifer Tesisatçısı

Şehirlerde, binaların ısınma ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için kalorifer tesisatlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Kurtköy kalorifer tesisatçısı olarak, binalarda kurulu bulunan ya da yeni kurulacak olan tesisatlar için özel çalışmalar yapıyoruz. Teknik ekip olarak verdiğimiz hizmetlerimizde, tesisat kurulumu, bakımı ile ilgili tüm işlemleri yapıyoruz. Acil servis hizmetlerimiz ile müşterilerimize 7/24 kesintisiz hizmet veriyoruz.

Sultanbeyli kalorifer tesisatçısı olarak hizmet veren ekiplerimiz, kendi bölgelerindeki müşterilerimize profesyonel hizmetler veriyor. Kalorifer tesisatları ile ilgili bakımlar zamanında yapılmadığında insanlar özellikle kış aylarında çeşitli arızalar ile karşılaşabilmekte ve sorunlar yaşayabilmektedir. Ekiplerimiz ile yılın her günü her türlü bakım ve onarım hizmetleri veriyoruz.

Tesisat Montajı

Pendik kalorifer tesisatçısı ihtiyacı duyanlar, servis çağrı numaralarımızdan bizlere ulaşabiliyor ve kendilerine en yakın ekiplerimizden hizmet alabiliyorlar. Kalorifer tesisatı montajı yaptırmak isteyenler, uzmanlarımızın yapacağı keşif işlemlerinden sonra uygun fiyatla tekliflerimizle hizmetlerimizden faydalanmak istiyorlar. Kalorifer tesisatı montajı işlemleri için merkezi ısı sistemi ya da ferdi ısı sistemi talebine göre özel proje hazırlıyoruz. Kadıköy kalorifer tesisatçısı ustalarımız, ısı kaynağı olan kalorifer kazanı ya da kombi montajı, petek montajı ve tüm tesisat çekme işlemlerini yapmaktadır. Yapılan bu işlemler ile tesisat montaj işlemlerini belirlenen standartlara göre güvenli olarak gerçekleştiriyoruz.

Tesisat Tamiri

Ataşehir kalorifer tesisatçısı hizmetlerimizde, tesisat tamiri seçeneklerinin tümünü sunuyoruz.

Kalorifer tesisatçı firması olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizi şu şekilde sıralayabiliyoruz;

  • Kombi kalorifer tesisatı döşeme,
  • Petek montajı,
  • Kalorifer tamiri,
  • Kombi montajı,
  • Şofben montajı,
  • Petek ve tesisat temizliği,
  • Tesisat yenileme,
  • Su kaçağı tamiri,

Müşterilerimize montaj ve bakım hizmetlerimizi sunarken, marka ayrımı yapmıyor ve tüm markalara ait kalorifer cihazlarının kurulumlarını yapıyoruz. Kalorifer tesisatı işlemleri için mühendislerimizin proje çalışmaları yapmalarını sağlıyor ve onaylı projeye uygun tesisat kurulumlarını yaparak, müşterilerimizin ısınma sistemlerini hemen kullanmaya başlamalarını sağlıyoruz. Montaj işlemleri sonrasında, kalorifer tesisatları ile ilgili yaşanabilecek her türü sorunun giderilmesi için alanında uzman ekiplerimiz ile tamir hizmeti de veriyoruz.

Petek Montajı Ve Temizliği

Merkezi ısıtma ya da ferdi ısıtma sistemlerinde, odaların yapılarına ve ölçülerine göre farklı özelliklere sahip petek sistemleri kullanılmaktadır. Bostancı kalorifer tesisatçısı ustalarımız, petek montaj işlemlerini kombi sistemlerine uygun olacak şekilde yapıyor. Konutlarda ısınma verimliliğini artırabilmek için petek temizliği önemli bir husustur. Firmamız, tüm müşterilerimize kalorifer petek temizleme hizmetlerini, deneyimli ekipleri ve özel geliştirilmiş temizleme makineleri ile sunuyor.

Petek temizleme işlemlerinde, petekleri sökmeden, makinemizi, kombi altında bulunan tesisat borularına bağlayarak, hem tesisat borularının içerisini hem de tüm peteklerin içerisini en iyi şekilde ilaçlı su ile temizliyoruz. Petek temizliği yapılmadığında, zamanla su içerisindeki kireç taşlarının oluşturacağı tıkanmalar, ısınma sorunlarının görülmesine neden olacaktır.

Makineli temizleme hizmetlerimiz ile hem işlemlerin kısa sürede yapılmasını hem de tüm tesisatın tıkanıklıklara karşı temizlenmesini sağlamış oluyoruz. Petek temizliği yapılmadığında ve tıkanıklık meydana geldiğinde, kombi ortamın ısınabilmesi için daha fazla çalışacak ve daha fazla enerji tüketecektir. Ayrıca tıkanıklığın oluşturacağı basınçla su kaçakları meydana gelebilecektir. Bu hususlar, ısınma maliyetinin ve tamir masraflarının artmasına neden olabilecektir.

Kombi Tesisatı

Ülkemizin, birçok bölgesinde doğalgaz kullanılmaya başlandıktan sonra ısı kaynağı olarak kombi cihazları kullanılmaya başlanmıştır. Suadiye kalorifer tesisatçısı ekiplerimiz, yeni ya da eski bina sistemlerinde istenilen yere marka ayrımı yapmadan kombi tesisatı kurulumu ve kombi montaj işlemlerini yapmaktadır. Kombi cihazlarının montajı, can ve mal güvenliği açısından çok önemlidir. Kombi cihazının montajının yapılacağı yerin özellikleri, yönetmelikle belirlenmiştir.

Kombi tesisatı projelerinde kombinin nereye monte edileceği belirlenir ve gaz dağıtım şirketi tarafından bu proje onaylanır. Ekiplerimiz, projede belirtilen yere montajı sağlam olarak yapar ve kombinin tüm tesisat bağlantılarını yaparak kullanıma hazır hale getirirler. Bacalı kombi sistemlerinde, baca sisteminin montajının doğru yapılması, yaşanacak birçok riskin önüne geçecektir. Bu bilinçle hizmet veriyor ve alanında uzman elemanlarımız ile müşterilerimize en güvenilir, kalorifer tesisat hizmetlerini sunuyoruz.

Merkezi Isıtma Tesisatı

Göztepe kalorifer tesisatçısı olarak toplu yapıların ya da yeni bina sistemlerinin ısınma ihtiyaçları için merkezi ısıtma sistemi kurulumları yapıyoruz. Merkezi ısıtma sistemi, ortak bir ısı merkezinden sisteme dahil olan tüm yerlerin ısıtılmaya çalışılmasıdır. Merkezi ısıtma sistemlerinde, kalorifer kazanı, kapalı genleşme sistemi, sirkülasyon pompası gibi birbiriyle bağlantılı çalışan tesisat elemanları bulunmaktadır. Firmamız, sektördeki deneyimi ve uzman elemanları ile her türlü merkezi sistem, kazan dairesi kurulum ve bakım işlerini yapmaktadır.

Yıllık bakımlar hizmetlerini daha uygun fiyatlarla firmamızdan almak isteyenler, servis çağrı numaramızı arayarak servis kaydı oluşturabiliyorlar. Verilen randevuya göre ekiplerimiz, tam zamanında müşterilerimize ulaşmakta ve talep edilen her türlü bakım ve onarım hizmetlerini vermektedir. Merkezi ısıtma sistemlerinin sorunsuz kullanılabilmesi için periyodik bakımların yaz aylarında yapılmasını, arıza uyarısı gördüklerinde de bizlere hemen ulaşmaları gerektiği hususunda bilgilendirmeler yapıyoruz.

Ferdi Isıtma Sistemi

Birçok binada, daireler ya da tek tip konutlarda ısınma ihtiyaçları ferdi ısınma sistemleri ile karşılanmaktadır. Kozyatağı kalorifer tesisatçısı hizmetlerimiz ile ferdi ısınma sistemleri olan kombi, yoğuşmalı kombi, doğalgaz sobası gibi sistemlerin kurulumlarını yapıyoruz. Ferdi ısıtma sistemleri için hizmet talebinde bulunan müşterilerimize, ücretsiz keşif hizmeti veriyor ve kurulumu yapılacak olan tesisat için nelere ihtiyaç olduğunu belirliyoruz.

Uzman kadromuz ile keşif, projelendirme, montaj ve bakım hizmetlerini veriyoruz. Ferdi ısıtma sistemlerinde, ilk kurulumdan iki yıl sonra yıllık periyodik bakımların yapılması gerektiğini müşterilerimize bildiriyoruz. Kombi ya da petek sistemlerinde meydana gelen her türlü arızanın giderilmesi için yine ekiplerimiz aynı gün içerisinde servis hizmeti vererek sorunun çözümünü sağlıyorlar. Kalorifer tesisatlarında sorunların meydana gelmemesi için düzenli olarak bakım yaptırmanız faydalı olacaktır.

Bize Ulaşın
0 [530] 051 73 81

Bu sitedeki Ateş Tesisat ait hiç bir görsel her ne sebeple olursa olsun, kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılı yada internet ortamında yayınlanamaz. Sitedeki ürünler ve görseller Ateş Tesisat ticari malıdır hiç bir amaçla bu görseller Ateş Tesisat izni olmaksızın kullanılamaz. , , , , , , , . Ateş Tesisat haber vermeksizin sitede sunduğu ürün ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ateş Tesisat tarafından yazılı olarak teyit edilmeyen kampanya, tasarım, hizmet, ürün ve fiyatlar geçerli değildir.

Copyright © 2017 Ateş Tesisat | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım