Hemen Ara

Bize Ulaşın
0 [530] 051 73 81

İşyeri Yangın Tesisatı

4 mevsimi yaşadığımız ülkemizde, kalorifer tesisatı yaşam kalitemizi önemli ölçüde etkilemektedir. Yaşam alanlarımızdaki uygun sıcaklığın sağlanmasında iyi bir kalorifer tesisatının rolü çok büyüktür.

Kalorifer tesisatı, insanların yaşam alanı için önem arz eder, soğuk ortamların uygun sıcaklığı koruması için azami dikkat edilmesi gereken sistemlerdir. Kalorifer tesisatında yapılan eksikler, ortam sıcaklığının bozulmasına, yeterli ısıya erişmemesi veya aşırı ısınma gibi sorunlara sebebiyet verecektir. Bu tip hatalar kullanıcıya yüksek gelir olarak geri dönecektir veya tekrardan montaj ve onarıma ihtiyaç gerektirecektir.

Kalorifer sistemini şu şekilde açıklayabiliriz; Isı enerjisi üreterek, onu ortama aktaracak olan sisteme göndermesidir. Verimli bir ısıtma sağlamak için ısıtma sisteminin doğru montaj ve bakımının yapılması büyük bir önem taşımaktadır. Isıtma tesisatında en önemli unsur ısıyı en düşük seviyede tutmaktır. Bu nedenle boru uzunlukları olabildiğince kısa ve gereksiz bükülmelerden kaçınılmalıdır.Bütün bunların yanı sıra ev dekorasyonu açısından boruların düzenli şekilde monte edilmesi de gereklidir. Yapılan her düzensizlik kombi sistemin arıza vermesine sebebiyet verecektir.

Firmamız tüm bu kriterleri göz önüne alarak siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmeti vermeyi amaçlar. Doğru montaj sayesinde sorunsuz ve uzun süreli bir kullanım garanti eder. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz profesyonel hizmet ile hem sağlığınızı hem bütçenizi korumanıza yardımcı oluruz. Firmamızdan alacağınız her kalorifer tesisat hizmeti ile ısı kaybını minimum seviyede tutarak ısınma için harcayacağınız fazla enerjiyi ve buna bağlı olarak ödeyeceğiniz yüksek faturaları hayatımızdan çıkarmış olursunuz.

İstanbul Anadolu Yakası, Zincirlikuyu, Bostancı, Suadiye, Kadıköy, Maltepe, Uzunçayır, Süreyya paşa, İçere köy, Göztepe, Kozyatağı, Esat paşa, Ataşehir, Acıbadem, Koşuyolu, Üsküdar, Beyoğlu, Ümraniye, Çekmeköy, Yenisahra, Fikirtepe, Küçükyalı, Kartal, Pendik, Kaynarca, Kurtköy, Dumankaya, Sultanbeyli ilçelerinde şu ana kadar binlerce inşaatın sıfırdan kalorifer tesisatını projelendirip hayata geçirirken yüzlerce kalorifer tesisatını yeniden yapılandırarak müşterilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz.

İşyeri Yangın Tesisatı

Ateş Tesisat olarak yılların verdiği tecrübe ve bilgi ile 2010 yılından beri işimizi aşkla yapmanın gururunu yaşıyoruz. Her konuda en uygun fiyat garantisi, işçilikte 1 yıl garanti ve ustalık belgemiz ile hizmet vermekteyiz.

İnşaat Su Tesisatı, Şantiye Su Tesisatı, Tersane Su Tesisatı, Mağaza Su Tesisatı, Gemi Su Tesisatı, İnşaat Kalorifer Tesisatı, Şantiye Kalorifer Tesisatı, Tersane Kalorifer Tesisatı Kalorifer Tesisatı, Mağaza Kalorifer Tesisatı, Gemi Kalorifer TesisatıKalorifer Tesisatı, İnşaat Kombi Montajı, Şantiye Kombi Montajı, Tersane Kombi Montajı, Mağaza Kombi Montajı, Gemi Kombi Montajı, İnşaat Yangın Hidroforları, Şantiye Yangın Hidroforları, Tersane Yangın Hidroforları, Mağaza Yangın Hidroforları, Gemi Yangın Hidroforları, Kombi MontajıSu TesisatıYangın HidroforlarıDaire İçi Doğalgaz TesisatıSu TesisatıSıcak Su TesisatıKalorifer TesisatıPis Su TesisatıTuvalet TesisatıPis Su Şaft TesisatıŞebeke Su TesisatıLavabo TesisatıSüzgeç TesisatıKomple Daire İçi Tadilat TesisatıMutfak Su TesisatıBanyo Su TesisatıLavabo Su TesisatıSu Deposu TesisatıHidrofor Tesisatı ,Havuz TesisatıDuş TesisatıAsma Tavan Su TesisatıŞap Altı Su TesisatıPPRC Boru TesisatıPik Boru TesisatıGalvaniz Boru TesisatıDemir Boru TesisatıPimaş TesisatıKaplinli Boru TesisatıYerden Isıtma TesisatıPex Boru TesisatıÇatı Yağmurluk TesisatıYangın TesisatıSprink TesisatıFan Coil Isıtma Soğutma TesisatıFan Coil Drenaj TesisatıKlima Drenaj TesisatıJakuzi TesisatıSu Sayıcı Montajı ve DeğişimiSu Kaçakları TadilatlarıSu Sayacı Vana DeğişimleriKombi MontajıŞofben MontajıKalorifer MontajıHavlupan MontajıKollektör MontajıMusluk MontajıBanyo Bataryası MontajıMutfak Bataryası MontajıLavabo Bataryaları MontajıLavabo MontajıGeberit MontajıTuvalet Taşları MontajıSüzgeç MontajıDuş Fiskesi MontajıBanyo Aksesuarları MontajıTuvalet Aksesuarları MontajıHava Purjör MontajıŞaft Stajın MontajıEmniyet Ventil MontajıBasınç Düşürücü MontajıPislik Tutucu MontajıÇekvalf MontajıSu Deposu Şamandıra MontajıYangın Dolabı MontajıFan Coil MontajıPompa Dairesi Kurulumu MontajıKaskad Kurulumu MontajıKazan Dairesi Kurulumu MontajıÇiller Kurulumu MontajıKlima Santralleri KurulumuDemir Boru Elektrik Kaynağı işlemlerini kısa bir sürede gerçekleştiriyoruz.

Arızalarınıza en kısa sürede, uzman kadromuzla, profesyonel çözüm için İstanbul Anadolu Yakası, Zincirlikuyu, Bostancı, Suadiye, Kadıköy, Maltepe, Uzunçayır, Süreyyapaşa, İçerenköy, Göztepe, Kozyatağı, Esatpaşa, Ataşehir, Acıbadem, Koşuyolu, Üsküdar, Beyoğlu, Ümraniye, Çekmeköy, Yenisahra, Fikirtepe, Küçükyalı, Kartal, Pendik, Kaynarca, Kurtköy, Dumankaya, Sultanbeyli ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Hedeflediğimiz ilk ve tek şey müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı devam ettirmektir. Bunun için elimizde bulunan cihazları teknoloji odaklı takip ediyor ve sürekli kendimizi yenileyerek çalışıyoruz. Güvenle çalışıyoruz, sorun değil çözüm üretiyoruz.

Bize Ulaşın
0 [530] 051 73 81

Bu sitedeki Ateş Tesisat ait hiç bir görsel her ne sebeple olursa olsun, kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılı yada internet ortamında yayınlanamaz. Sitedeki ürünler ve görseller Ateş Tesisat ticari malıdır hiç bir amaçla bu görseller Ateş Tesisat izni olmaksızın kullanılamaz. , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Ateş Tesisat haber vermeksizin sitede sunduğu ürün ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ateş Tesisat tarafından yazılı olarak teyit edilmeyen kampanya, tasarım, hizmet, ürün ve fiyatlar geçerli değildir.

Copyright © 2017 Ateş Tesisat | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım