Hemen Ara

Bize Ulaşın
0 [530] 051 73 81

Fabrika Su Tesisatçısı

Günümüzde aktif ve yoğun olarak ısınma yöntemlerinin başında doğal gaz gelmektedir. Doğal gaz ile ısınmada, hem sıcak su hem ocak hem de ev sıcaklığınızı sağlayabilirsiniz.Doğal gaz kombi ile akışkanlığını sağlamaktadır. Ev ve iş yerlerinize uygun şekilde kombi montajı yapılarak iletilir.

Yaşam standartları gereğince evinizin ısınmasını sağlayan kombinin yeterli elementlerle sağlamlaştırılarak gerekli yer ve ortama mantolanmasıdır. Kombi montajının sağlam yapılması ev ve iş yerinde ki ısı akışkanlığını sağlayan en büyük faktördür. Uygun projeye göre yapılması gereklidir.

Kombi montajı sırasında dışına ısı yalıtım malzemeleri kullanılması, kombinin soğuk zamanlarda arızalanmasını önler. Soğuk havalarda en önemli sorunlardan biri donmaya karşı korumanın aktif olarak sürdürülmesidir. Açık alanlara kurulan kombi kazanların donma riski, bina içi tesisatlara göre çok daha yüksektir. Donmaya karşı korumanın aktif olabilmesi için elektrik güvenliği ve gaz vanası açık olmalıdır. Sistem donmaya karşı korumaya ihtiyaç duyarsa cihaz, sistem sıcaklığı mümkün olduğu kadar düşük olana kadar açılacaktır. Yeterli gaz ve elektrik yoksa yanmaz ve cihaza zarar verebilir.

Kombi montajı sırasında kullanılan malzemelerin (vana, boru, baca borusu) bağlantısı güvenli bir şekilde yapılmalıdır. Kombi tesisatı gidiş ve dönüş hattına bağlı olarak soğuk ve sıcak su bağlantıları olarak adlandırılır.

Bu yöntem ile doğru şekilde ve maksimum fayda ve daha az maliyetle sahip olabilmeniz için iyi bir kombi seçimi ve doğru kombi montajı hizmeti almanız gerekir. Yılda en az bir kez kombi bakımı yapılması sağlık açısından şarttır. Periyodik olarak doğal gaz boruları ve kombi bakımın yapılması kombilerin eksiksiz çalışmasını sağlar. Sorunsuz çalışan kombileriniz yüksek performansta çalışmadığı için de doğal gaz faturalarınız yüksek gelmemektedir.

Kombi montajından sonra yapılmayan bakımlar  kombinin çalışma ömrünü kısaltır, verimli çalışmaz ve normalden fazla çalışarak yanma ayarlarını bozulabilir.

2010 yılı itibari ile uzman proje ve montaj ekibimiz ile İstanbul Anadolu Yakası, Zincirlikuyu, Bostancı, Suadiye, Kadıköy, Maltepe, Uzunçayır, Süreyya paşa, İçere köy, Göztepe, Kozyatağı, Esat paşa, Ataşehir, Acıbadem, Koşuyolu, Üsküdar, Beyoğlu, Ümraniye, Çekmeköy, Yenisahra, Fikirtepe, Küçükyalı, Kartal, Pendik, Kaynarca, Kurtköy, Dumankaya, Sultanbeyli ilçelerinde binlerce kombi montajı yaparak koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemiz ile hizmet etmeye devam ediyoruz.

Fabrika Su Tesisatçısı

Ateş Tesisat olarak yılların verdiği tecrübe ve bilgi ile 2010 yılından beri işimizi aşkla yapmanın gururunu yaşıyoruz. Her konuda en uygun fiyat garantisi, işçilikte 1 yıl garanti ve ustalık belgemiz ile hizmet vermekteyiz.

İnşaat Su Tesisatı, Şantiye Su Tesisatı, Tersane Su Tesisatı, Mağaza Su Tesisatı, Gemi Su Tesisatı, İnşaat Kalorifer Tesisatı, Şantiye Kalorifer Tesisatı, Tersane Kalorifer Tesisatı Kalorifer Tesisatı, Mağaza Kalorifer Tesisatı, Gemi Kalorifer TesisatıKalorifer Tesisatı, İnşaat Kombi Montajı, Şantiye Kombi Montajı, Tersane Kombi Montajı, Mağaza Kombi Montajı, Gemi Kombi Montajı, İnşaat Yangın Hidroforları, Şantiye Yangın Hidroforları, Tersane Yangın Hidroforları, Mağaza Yangın Hidroforları, Gemi Yangın Hidroforları, Kombi MontajıSu TesisatıYangın HidroforlarıDaire İçi Doğalgaz TesisatıSu TesisatıSıcak Su TesisatıKalorifer TesisatıPis Su TesisatıTuvalet TesisatıPis Su Şaft TesisatıŞebeke Su TesisatıLavabo TesisatıSüzgeç TesisatıKomple Daire İçi Tadilat TesisatıMutfak Su TesisatıBanyo Su TesisatıLavabo Su TesisatıSu Deposu TesisatıHidrofor Tesisatı ,Havuz TesisatıDuş TesisatıAsma Tavan Su TesisatıŞap Altı Su TesisatıPPRC Boru TesisatıPik Boru TesisatıGalvaniz Boru TesisatıDemir Boru TesisatıPimaş TesisatıKaplinli Boru TesisatıYerden Isıtma TesisatıPex Boru TesisatıÇatı Yağmurluk TesisatıYangın TesisatıSprink TesisatıFan Coil Isıtma Soğutma TesisatıFan Coil Drenaj TesisatıKlima Drenaj TesisatıJakuzi TesisatıSu Sayıcı Montajı ve DeğişimiSu Kaçakları TadilatlarıSu Sayacı Vana DeğişimleriKombi MontajıŞofben MontajıKalorifer MontajıHavlupan MontajıKollektör MontajıMusluk MontajıBanyo Bataryası MontajıMutfak Bataryası MontajıLavabo Bataryaları MontajıLavabo MontajıGeberit MontajıTuvalet Taşları MontajıSüzgeç MontajıDuş Fiskesi MontajıBanyo Aksesuarları MontajıTuvalet Aksesuarları MontajıHava Purjör MontajıŞaft Stajın MontajıEmniyet Ventil MontajıBasınç Düşürücü MontajıPislik Tutucu MontajıÇekvalf MontajıSu Deposu Şamandıra MontajıYangın Dolabı MontajıFan Coil MontajıPompa Dairesi Kurulumu MontajıKaskad Kurulumu MontajıKazan Dairesi Kurulumu MontajıÇiller Kurulumu MontajıKlima Santralleri KurulumuDemir Boru Elektrik Kaynağı işlemlerini kısa bir sürede gerçekleştiriyoruz.

Arızalarınıza en kısa sürede, uzman kadromuzla, profesyonel çözüm için İstanbul Anadolu Yakası, Zincirlikuyu, Bostancı, Suadiye, Kadıköy, Maltepe, Uzunçayır, Süreyyapaşa, İçerenköy, Göztepe, Kozyatağı, Esatpaşa, Ataşehir, Acıbadem, Koşuyolu, Üsküdar, Beyoğlu, Ümraniye, Çekmeköy, Yenisahra, Fikirtepe, Küçükyalı, Kartal, Pendik, Kaynarca, Kurtköy, Dumankaya, Sultanbeyli ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Hedeflediğimiz ilk ve tek şey müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı devam ettirmektir. Bunun için elimizde bulunan cihazları teknoloji odaklı takip ediyor ve sürekli kendimizi yenileyerek çalışıyoruz. Güvenle çalışıyoruz, sorun değil çözüm üretiyoruz.

Bize Ulaşın
0 [530] 051 73 81

Bu sitedeki Ateş Tesisat ait hiç bir görsel her ne sebeple olursa olsun, kaynak gösterilerek dahi kopyalanamaz, çoğaltılamaz, basılı yada internet ortamında yayınlanamaz. Sitedeki ürünler ve görseller Ateş Tesisat ticari malıdır hiç bir amaçla bu görseller Ateş Tesisat izni olmaksızın kullanılamaz. , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Ateş Tesisat haber vermeksizin sitede sunduğu ürün ve hizmetlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ateş Tesisat tarafından yazılı olarak teyit edilmeyen kampanya, tasarım, hizmet, ürün ve fiyatlar geçerli değildir.

Copyright © 2017 Ateş Tesisat | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen® Yazılım